En İyi Bakla Ezmesi Tarifi

Bakla Ezmesi nasıl yapılır? En sevilen yöresel lezzetlerimizden ve iştah açıcılarımızdan Bakla Ezmesi yapmak için hangi malzemeler gereklidir? En meşhur yöresel mutfaklarımızda Evde en iyi Bakla Ezmesi..

 
En İyi Bakla Ezmesi Tarifi
Şef Harun Aksu
 
5 Dakikada Yapabileceğiniz Pratik Ve Ekonomik Bakla Ezmesi Tarifi!!
 
Bakla Ezmesi nasıl yapılır? En sevilen yöresel lezzetlerimizden ve iştah açıcılarımızdan Bakla Ezmesi yapmak için hangi malzemeler gereklidir?
 
En İyi Bakla Ezmesi Tarifi
En meşhur yöresel mutfaklarımızda Evde en iyi Bakla Ezmesi için Türk mutfağı şeflerinin özel yemek tariflerinden faydalanmak istermisiniz?
 
Bakla Ezmesi Tarifi İçin Gerekli Malzemeler;
 
*  1 kg bakla
*  zeytinyağı
*  2 diş sarımsak 
*  limon 
*  tahin
*  maydanoz 
*  kimyon
*  pul biber
 
Videolu iştah açıcı tariflerimizden Bakla Ezmesi Tarifini izleyebilirsiniz...
 

 Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler