Belediye Sosyal Tesislerinde Glütensiz Menü Dönemi

Belediye Sosyal Tesislerinde Glütensiz Menü Dönemi

Lezzetli menüleri, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışından taviz vermeden Bayraklı’da ilçe sakinlerine hizmet veren Bayraklı Belediyesi sosyal tesislerinde güncel menüye..

 
Belediye Sosyal Tesislerinde Glütensiz Menü Dönemi
 
Bayraklı Belediyesi sosyal tesislerinde, yeşil tabak sayısı arttı. Bu kapsamda hayvansal kaynaklı besinleri tüketmeyen müşteriler için diyetisyenler eşliğinde hazırlanan Vegan Menü, çeşitli rahatsızlıkları olan vatandaşlara yönelik de Glütensiz Menü hizmeti sunulmaya başlandı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Toplumun tamamına hitap ediyoruz. İsteyen herkesi yeni lezzetlerimizi tatmak için kafelerimize bekliyoruz” dedi.
 
Lezzetli menüleri, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışından taviz vermeden Bayraklı’da ilçe sakinlerine hizmet veren Bayraklı Belediyesi sosyal tesislerinde güncel menüye ek olarak ‘Vegan yemekler ve Glütensiz Yemek Menüleri’ eklendi. 
 
Kaliteli hizmetiyle uygun fiyatlara en seçkin lezzetleri sunan 10 Sosyal Tesisin 5’inde hazırlanan Vegan Mutfağından  Vegan ve Glütensiz menüler, Havuz, Teras, Körfez, Mürdüm ve Değirmen Kafe’de müşterilere sunulmaya başlandı. Diyetisyenler eşliğinde özel olarak hazırlanan menüde; Vegan Hamburger, makarna, pizza, tost ve Falafel seçenekleri bulunuyor. Talebe göre ilerleyen süreçte ürün çeşitliliğinin artırılması hedefleniyor.
 
Sosyal Tesislerimize Bekliyoruz
 
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Vegan beslenen vatandaşlarımızın gittikleri kafelerde yiyecek alternatifi bulamadığını bu yüzden de sosyal hayatlarının kısıtlandığını biliyoruz. Bu doğrultuda,  belediyemize ait sosyal tesislerde toplumun her kesimine hitap ederek, vegan menü servisine başladık. 
 
Ayrıca çeşitli rahatsızlıkları bulunan vatandaşlarımıza yönelik de glütensiz besinlerden oluşan menüler hazırladık. Bu konuda olumlu dönüşler almak bizi mutlu ediyor. İlgilenen herkesi kafelerimize davet ediyoruz” dedi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler