Şaşakaldım Tavuk Tarifi

En iyi yöresel lezzetlerden Şaşakaldım tavuk tarifini Türk mutfağı şeflerinden Harun Aksu ‘nun videolu yemek tarifini mutfaklarınıza getirdik. En farklı tavuk yemeklerinden...

Şaşakaldım Tavuk Tarifi
 
Şaşakaldım tavuk nasıl yapılır? Şaşakaldım tavuk yapmanın püf noktaları nelerdir? Evde Şaşakaldım tavuk yapabilmek için şeflerin özel yemek tariflerinden faydalanmak istermisiniz?
 
En iyi yöresel lezzetlerden Şaşakaldım tavuk tarifini Türk mutfağı şeflerinden Harun Aksu ‘nun videolu yemek tarifini mutfaklarınıza getirdik.
 
İşte sizlere şef Harun Aksu 'nun yorumu ile en farklı tavuk yemeklerinden Şaşakaldım tavuk tarifi…
 
Herkese Merhaba. 
Bugünkü tarifimiz şaşakaldım tavuk. Geçtiğimiz haftalarda Bursa'nın meşhur lezzeti şaşakaldım köfteyi yapmıştık. 
 
Bu videomuzda ise şaşakaldım köftenin tavuklu versiyonunu yaptık. 
 
Umarım sizler de bu nefis yemek tarifimizi denemek istersiniz. Mutlaka denemelisiniz de…
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler