Şef Mahsuni Köz Kimdir?

Şef Mahsuni Köz Kimdir?

Euroest compass group Aşçıbaşı olarak devam ettim. Şu anda Bursa Şehir Hastanesi ISS catreng firmasına bağlı Aşçıbaşı olarak görevimize devam ediyoruz. Mesleğin adabı geleneği gereği her zaman..

Şef Mahsuni Köz Kimdir?
 
1968 Kayseri doğumluyum, mesleki hayatıma çok küçük yaşlarda Bir beyaz saray Ocakbaşı restaurant'ta bulaşık yıkayarak başladım.
 
Değerli ustalarım işe olan sevgim ve bakış açısı olsun iş ahlakı olsun ustaya saygı, sevgi olsun her anlamda başarılı olduğumu görünce bizi üretim alanına alarak aşçılık mesleğini öğrettiler. 
 
Devamında oteller ve restoran'lar olmak üzere meslek hayatımda her zaman eğitimci öğretici ve paylaşımcı oldum. 
 
Bir çok dernek ve kuruluşların hem kurucu üyesi olarak mesleki hayatımda her zaman yardımcı oldum. 
 
Emekli olduktan sonra Euroest compass group Aşçıbaşı olarak devam ettim. Şu anda Bursa Şehir Hastanesi ISS catreng firmasına bağlı Aşçıbaşı olarak görevimize devam ediyoruz. 
 
Mesleğin adabı geleneği gereği her zaman eğit, öğret, paylaş diyoruz. 
 
Bu anlamda ayrıca üniversitelere bağlı msk kuruluşlarında eğitim koordinatörlüğü devam ediyor.
 
Euro Toques Türkiye ailesi sizinle olmak mutluluk veriyor.
 
Şef Mahsuni Köz Kimdir


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler