Divan Grubu’nun Ankara’daki Yeni Adresi Çankaya Oldu..

Divan Grubu’nun Ankara’daki Yeni Adresi Çankaya Oldu..

Türkiye turizm haberlerinde yer alan bilgilere göre; Divan Grubunun kalitesinden ödün vermeyen konaklama hizmetlerinin yanı sıra, yeme içme alanlarındaki lezzet..

Divan Grubu’nun Ankara’daki Yeni Adresi Çankaya Oldu..
 
Türk otelciliğinde bir ekol olan Divan Grubu’nun Ankara’daki yeni otelinin adresi Çankaya oldu. Mart 2022’de kapılarını açmaya hazırlanan Divan Ankara, Divan Grubu hizmet ve kalitesiyle başkentin kurumsal ve turistik değerlerine yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyor.
 
Başkentimizin önemli lokasyonlarından Çankaya’da hizmet vermeye hazırlanan Divan Ankara, şehrin hızla gelişen kurumsal ve turistik değerlerine Divan Grubu hizmet ve kalitesiyle katkı sağlamayı amaçlıyor. Gülsan Holding ile yapılan anlaşmanın ardından yeni otelin, renovasyon çalışmalarını takiben Mart 2022’de misafirlerini ağırlamaya başlaması planlanıyor.  
 
Türkiye turizm haberlerinde gastronomi haberlerinde de yer alan bilgilere göre; Divan Grubunun kalitesinden ödün vermeyen konaklama hizmetlerinin yanı sıra, yeme içme alanlarındaki lezzet deneyimlerini, geniş balo ve konferans salonlarındaki etkinliklerini misafirleriyle buluşturmayı hedeflediği Divan Ankara, kurumsal ve özel gün organizasyonlarının da önemli adresi olmaya hazırlanıyor.
 
Divan Grubu Genel Müdürü Murat Tomruk ve Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gül‘ün hazır bulunduğu toplantıda, iki kurum arasında gerçekleşen imza töreninin ardından yeni otel renovasyonuna başlanan Divan Ankara, yeni adresinde; 6 suit, 2 kral dairesi olmak üzere toplam 150 odası ile misafirlerine unutulmaz konaklama deneyimi sunacak.
 
Yaklaşık 1.000 metrekareye yayılan yeme içme alanları, 2.000 metrekareye yayılan, 1.500 kişi kapasiteli 10 adet toplantı salonlu kongre merkezi ve 3500 metrekarelik SPA alanındaki kapalı yüzme havuzu, masaj odaları, fitness salonu, hamam, sauna ve buhar banyosunu kapsayan hizmetleriyle Divan Ankara, şehre yeniden bir soluk getirecek.
 
Divan Grubu Nedir? Divan Değerleri Nelerdir? 
 
Kusursuz hizmet tutkusuyla çalışan büyük bir aileyiz! Görkemli hayalleri takım ruhuyla gerçeğe dönüştürürüz. Aşılmaz görünen engelleri birlikten ve dayanışmadan doğan güçle aşarız.
 
Öğrenmenin sonu olmadığına inanırız! Her gün yeni bilgiler ve deneyimler kazanmanın peşinden koşarız. Bildiklerimizi takım arkadaşlarımızla paylaşmaktan ve birlikte gelişmekten heyecan duyarız.
 
Geri bildirimi hediye olarak görürüz! Kendimizi geliştirmek için birlikte çalıştığımız kişilerden geri bildirim alırız. Her fırsatta birbirimize yapıcı tavsiyelerde bulunur, bunu yaparken karşılıklı saygıya önem veririz.
 
Emek vereni ve değer katanı takdir ederiz! Takım arkadaşlarımızın başarılarıyla mutlu olur, gurur duyarız. İyi örnekleri her platformda paylaşarak yaygınlaşmalarını ve çoğalmalarını sağlarız.
 
Her zaman ve her konuda güveniliriz! İşimizi daima doğru ve zamanında yaparız. Bizimle paylaşılan bilgileri korumaya, etik kurallara, kanunlara ve prosedürlere uymaya kusursuz bir özenle yaklaşırız.
 
Dijital dünyaya ve bilgi çağına uyumluyuz! Yaratıcı ve yenilikçiyiz! Değişime liderlik eder, çevik ve hızlı çalışırız. Süreçlerimizi tanımlar ve sürekli geliştiririz. İşlerimizde ve kararlarımızda verileri kullanır, bilgimizi kurumsal hafızaya dönüştürürüz.
 
Köklü bir dünya markasının temsilcileriyiz! Misafirlerimizin ve toplumun Divan’ı bizimle ve davranışlarımızla tanıdığını biliriz. Bu keyifli sorumluluğu omuzlarımızda gururla taşırız
 


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler