Büyüksimitci İftarda Kadın Girişimcilerle  Biraraya Geldi

Büyüksimitci İftarda Kadın Girişimcilerle Biraraya Geldi

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, TOBB Kayseri Kadın Girişimciler İcra...

Kayso Başkanı Büyüksimitci İftarda Kadın Girişimcilerle  Biraraya Geldi
Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, TOBB Kayseri Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Merve Sarıoğlu ve İcra Komitesi üyelerinin katılımı ile düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. 
 
Katılımlarından dolayı kadın girişimcilere teşekkür eden Başkan Büyüksimitci, “Bu tür toplantıları düzenli hale getirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Kayseri bir yere gelecekse, bunda genç girişimcilerimizin ve kadın girişimcilerimizin katkısı çok büyük olacaktır. Hep birlikte çalışıp çabalayacağız, şehrimizi hak ettiği konuma getireceğiz “dedi. 
 
Kadınların toplumun her alanında daha fazla rol üstlenmesi gerektiğine vurgu yapan Başkan Büyüksimitci, TOBB’un girişimcilik konusunu gündeme taşımasıyla birlikte Türkiye’deki kadın girişimci sayısının her geçen yıl arttığını belirterek, Türkiye'nin zenginleşme yolculuğunda daha çok kadın girişimcilere ihtiyaç olduğunu söyledi. 
 
Kayseri Kadın Girişimciler Kurulu’nun çok fazla destek almadan çok güzel işlere imza attıklarının altını çizen Başkan Büyüksimitci, “çok fazla destek almadan güzel işlere imza atıyor olmanız takdire şayan. 
 
Yaptığınız başarılı çalışmalarla topluma rol model oluyorsunuz. Kayseri’deki odalarımız ve borsamızla yapacağımız ortak projelerde sizleri de aramızda görmek isteriz. Kayserimiz adına yapacak çok iş var. İnşallah bu dönemde hep birlikte güzel işler yapacağız” diye konuştu. 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler