• Çavuşoğlu okula TIR'la uçak getirtti

    Çavuşoğlu okula TIR'la uçak getirtti

Çavuşoğlu okula TIR'la uçak getirtti

Türkiye’nin alanında ilk ve tek tematik meslek lisesi olan Aksu Uçak Bakım Teknolojileri Mesleki ve Teknik...

Çavuşoğlu okula TIR'la uçak getirtti
Türkiye’nin alanında ilk ve tek tematik meslek lisesi olan Aksu Uçak Bakım Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Türk Hava Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından uçak gönderildi. 
 
Atölyede kullanılacak olan uçak, tırlarla okula getirildi.
Daha önce Aksu Uçak Bakım Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, öğrencilerin uçak isteğine karşılık ‘söz’ veren Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, bu sözünü yerine getirdi. 
 
Çavuşoğlu'nun ziyaretinin 6 ay sonrası okula, Türk Hava Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından uçabilen, kal edilmiş, motorları çalışır durumda, öğrencilerin atölyede kullanabileceği bir uçak gönderildi.
 
Öğrencilerin sevinç gösterileri eşliğinde okula giren uçak sayesinde çocuklar eğitimlerini uygulamalı olarak yapabilecek.
 
 


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Foto Galeri Haberleri

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı