loader
  • Çavuşoğlu okula TIR'la uçak getirtti

    Çavuşoğlu okula TIR'la uçak getirtti

Çavuşoğlu okula TIR'la uçak getirtti

Türkiye’nin alanında ilk ve tek tematik meslek lisesi olan Aksu Uçak Bakım Teknolojileri Mesleki ve Teknik...

Çavuşoğlu okula TIR'la uçak getirtti
Türkiye’nin alanında ilk ve tek tematik meslek lisesi olan Aksu Uçak Bakım Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Türk Hava Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından uçak gönderildi. 
 
Atölyede kullanılacak olan uçak, tırlarla okula getirildi.
Daha önce Aksu Uçak Bakım Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, öğrencilerin uçak isteğine karşılık ‘söz’ veren Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, bu sözünü yerine getirdi. 
 
Çavuşoğlu'nun ziyaretinin 6 ay sonrası okula, Türk Hava Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından uçabilen, kal edilmiş, motorları çalışır durumda, öğrencilerin atölyede kullanabileceği bir uçak gönderildi.
 
Öğrencilerin sevinç gösterileri eşliğinde okula giren uçak sayesinde çocuklar eğitimlerini uygulamalı olarak yapabilecek.
 
 


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer mesleki haberinizin yada yemek tarifinizin sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki prosedürleri inceleyerek gönderebilirsiniz. Yapılacak kısa değerlendirmeden sonra haberin altında sizin isminiz olacak şekilde içeriğiniz sitemizde yayınlanacaktır.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Foto Galeri Haberleri

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı