Türkiye Aşçılar Federasyonu 'ndan Kamuoyuna Duyuru!

Türkiye Aşçılar Federasyonu 'ndan Kamuoyuna Duyuru!

Federasyonumuzun 16 yıldır sürdürdüğü çizgisine aykırı hareket edildiğinin tespit edilmesinden dolayı bünyemize bağlı 32 Dernek ve 7 misafir derneğimizle birlikte Türkiye..

Türkiye Aşçılar Federasyonu'ndan Kamuoyuna Duyuru!
 
Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanı GASTRO AFYON etkinliği hakkında Kamuoyuna Duyuru yaptı. Federasyon tarafından yapılan duyuru şu şekilde.
 
Yaklaşık 12 yıldır Afyon’da Federasyonumuza bağlı Afyon Profesyonel Aşçılar Derneğimizin organize ettiği , Federasyon olarak da UNESCO dahil bütün aşamalarında büyük katkı sağladığımız şimdiki adı ile GASTRO AFYON etkinliğine,
 
Federasyonumuzun 16 yıldır sürdürdüğü çizgisine aykırı hareket edildiğinin tespit edilmesinden dolayı bünyemize bağlı 32 Dernek ve  7 misafir derneğimizle birlikte Türkiye Aşçılar Federasyonu olarak GASTRO AFYON gastronomi organizasyonuna katılmama kararı aldık.
 
Afyon'daki derneğimiz ile ilgili kararımızı en kısa zamanda kamuoyu bilgisine sunacağız. 
Saygılarımızla
 
Zeki Açıköz
Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanı


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler