Şef Aşçılar Derneğinden Kamuoyuna Duyuru

Şef Aşçılar Derneğinden Kamuoyuna Duyuru

Ulusal aşçılar yarışması Bilecik belediyesi sınırları içerisindeki belediyelerin kurtuluş etkinlerinin eylül ayı içerisinde yapmasından dolayı şubat ayı içerisinde yapılacaktır. Zaruri erteleme..

Şef Aşçılar Derneğinden Kamuoyuna Duyuru ...
 
Değerli meslektaşlarım, ustalarım, şeflerim naif ve zarif ev hanımları ve genç geleceğin Şef adayları ögrenci kardeşlerim hepiminiz bildiği gibi 16-17-18 Eylül tarihleri arasında Bilecik ilinin Pazaryeri ilçesinde yapmak istediğimiz organizasyon ertelenmiştir.
 
Ulusal aşçılar yarışması Bilecik belediyesi sınırları içerisindeki belediyelerin kurtuluş etkinlerinin organizasyon hazırlıkları eylül ayı içerisinde yapmasından dolayı şubat ayı içerisinde yapılacaktır. 
 
Bu zaruri erteleme ve değişiklik sebebiyle bir kez tüm katılım sağlamak isteyen gerek yarışmacı gerek katkı koyan juri davetlisi arkadaşlardan özür dileriz.
 
Katılımcıların haklarının kaybolmadığını ve yeni belirlenecek olan tarihte tekrar birlikte olacağımızı belirtir, tüm meslektaşlarımıza sponsorlarımıza ve Değerli üye arkadaşlarımıza ve ögrenci kardeşlerimize, Ev hanımlarına saygılarımızı sunar teşekkür ederiz. 
 
Executive Chef- Avni Sap
Şef Aşçılar Derneği  Genel. Başkanı
 
Seyfi Ali Erşahin
Şef Aşçılar Derneği Genel Koordinarörü
 
Şef Aşçılar Derneğinden Kamuoyuna Duyuru

 Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler