Hayatpark’ta Renkli Eğitim Organizasyonu...

Hayatpark’ta Renkli Eğitim Organizasyonu...

Proje kapsamında gelen misafirlere, HayatPark Kır Kahvesi yakınında Konyaaltı Belediyesi desteğiyle organizasyon düzenlendi. Farklı ülkelerden bir araya gelen..

Hayatpark’ta Renkli Eğitim Organizasyonu...
 
Erasmus Plus Projesi kapsamında 6 farklı ülkeden Antalya’ya gelen farklı meslek gruplarına mensup 26 genç, HayatPark’ta düzenledikleri renkli organizasyonla alkış aldı.
 
Konyaaltı Belediyesi, Erasmus Plus Projesi kapsamında kente gelen 26 gence ev sahipliği yaptı. 6 farklı ülkeden kente gelen ve içlerinde insan hakları avukatı, aşçı, mekanik mühendisi gibi farklı meslek grubu mensuplarını da barındıran gençler, 17-25 Şubat tarihleri arasında hem Antalya’yı tanıyacak hem de sanat yoluyla öğrenme ve öğretme deneyimi fırsatı yakalıyor.
 
Türk Bayrağı Çizdi
 
Proje kapsamında gelen misafirlere, HayatPark Kır Kahvesi yakınında Konyaaltı Belediyesi desteğiyle organizasyon düzenlendi. Farklı ülkelerden bir araya gelen gençlerin yalnızca sıcak ve soğuk renklerle bir parşömene bıraktıkları çizimlerle iletişim kurdukları etkinlik ilgi gördü. 
 
Gençler, sanatın öğrenme ve öğretmeye olan katkısını deneyimledi. HayatPark’ta vakit geçiren Konyaaltı sakinlerinin de dikkatini çeken organizasyona Hindistan’dan katılan Jason Daniel, farklı çizimlerinin yanında bir de Türk Bayrağı resmederek vatandaşlardan alkış aldı.
 
Türkiye Turizm Haberlerinde Kentimizin Tanıtımı Asli Görevimiz
 
Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Antalya’nın tanıtımına katkısı olacak projelerin daima destekçisi olduklarını söyledi. Esen, “Kısa bir zaman önce Macaristan’dan yine aynı proje kapsamında gelen öğrencilere de belediyemizde staj imkanı tanımıştık. Yeni gelen misafirlerimizi de renkli bir organizasyon ile karşıladık. Kentimizin tanıtımına destek olmak asli görevimizdir. Gençlere başarılı bir proje süreci diliyorum’’ dedi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler