İstanbul Havalimanı'na Üç Yeni Otel Geliyor...

İstanbul Havalimanı'na Üç Yeni Otel Geliyor...

Gelişmelere göre ikincisine de başlanacak. Ondan sonra bir de 5 yıldızlı otel projemiz olacak. Çatısı çöken THY'nin geçici kargo terminaline ilişkin de konuşan Samsunlu, İstanbul..

İstanbul Havalimanı'na Üç Yeni Otel Geliyor
 
İGA CEO’su Kadri Samsunlu, İstanbul Havalimanı’nda üç yeni otel yapılacağını söyledi.
 
Türkiye turizm haberlerinde Dünya Gazetesi’nden Vahap Munyar’a açıklamalarda bulunan, İGA CEO’su Kadri Samsunlu şunları söyledi:
 
Yeni oteller bizim gündemimizdeydi. Yönetim kurulumuza 3 ay önce otoparkımızın güneyinde bir 3, bir de 4 yıldızlı otel yapmamız gerektiğini anlattık. Önce söz konusu otellerden biri yapılacak. 
 
Gelişmelere göre ikincisine de başlanacak. Ondan sonra bir de 5 yıldızlı otel projemiz olacak."
 
Çatısı çöken THY'nin geçici kargo terminaline ilişkin de konuşan Samsunlu, İstanbul Havalimanı’nda ne olsa İGA’ya soruluyor. 
 
Oysa çok sayıda şirket hizmet veriyor. 
 
Kargoda DHL, UPS, MNG, THY var. Yer hizmetlerinde Çelebi, Havaş, TGS var…  THY, geçici kargo binası yapmıştı. Şu anda kullanmıyor. O geçici binanın çatısı çöktü. Orası bizim terminale 7 kilometre uzaklıkta." dedi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler