Fsummıt 23-24 Haziran Arasında Kapılarını Açacak

Fsummıt 23-24 Haziran Arasında Kapılarını Açacak

Otellerde her şey dahil sistem, butik şehir, şehir şehirler, çiftlikler, turizm destinasyonları -nda restoranlar, gıda tedarik zincirleri ve seyahat acente..

Fsummıt 23-24 Haziran Arasında Kapılarını Açacak...
 
Gastronomi turizmi ve ağırlama önde gelen isimleri 1. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT'te bir araya geliyor. "Ağırlamada Farklılaşma" teması ile gerçekleşecek olan FSUMMIT'te yerli ve yabancı Yatırımcılar, yöneticiler, şefler ve F&B yöneticileri olmak üzere ağırlama sıfatının tüm paydaşları aynı çatı altında 23-24 Haziran'da Antalya'da buluşacak...
 
Akdeniz'in en çok tercih edilen destinasyonlarının başında gelen Antalya, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla gerçekleşecek olan 1. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT'e gitmek hazırlanıyor. Türkiye'nin doğal güzelliklerini, yerel ve yerel Gastronomik yürütme tanıtmak ve ülkemizi gastronomi turizminin ilgi odağı olarak düzenlenen FSUMMIT, Sözen Organizasyon ev sahipliğinde otel ve restoran profesyonelleri, Yatırımcılar, yöneticiler, gastronomi ve turizm profesyonelleri ile uluslararası ve yerel şefleri bir araya getiriliyor.
 
Turizm gastronomisi ve ağırlama sektöründe pandemi sonrası yeni normal düzeni, haber trendler, yenilikler, düşme, Yatırım Plan gibi pek çok konuyu ele alacak olan FSUMMIT, ilk yılında 'Ağırlamada Farklılaşma' temasını işleyecek ve konunun uzmanlarıyla birlikte iş dünyasının kapılarını aralayacak. Ülke turizminin ve gastronomisinin gelişmesine katkı sağlayacak olan FSUMMIT'te, ağırlama sektörü katılımcılar tarafından 360 derece ele alınacak.
 
Türkiye 'de gastronomi haberlerinde ve Türkiye turizm haberleride de yer alan çalışmada:
 
Otellerde her şey dahil sistem, butik şehir, şehir şehirler, çiftlikler, turizm destinasyonlarında restoranlar, gıda tedarik zincirleri ve seyahat acenteleri gibi ağırlama sektörünü gösteren yapı taş derinlemesine alınacağı fuar ve festivallerden FSUMMIT, dünyadan ve Türkiye'den Yatırımcıların, işletmecilerin, gastronomi profesyonellerinin öykülerine ve deneyimlerine ev işi yapacak. FSUMMIT, gastronomi turizminde hem Türkiye'den hem de dünyadan önemli isimleri aynı çatı altında buluşturarak sektöre yeni bir soluk getirecek.
 
23-24 Haziran'da FSUMMIT'te, TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Sururi Çorabatır, TÜROB Yönetim Kurulu Başkanı Müberra Eresin, AKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Yağcı, Antalya Büyükşehir Belediyesi Turizm Danışmanı Osman Ayık, TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş, Dünya Seyahat Turizmi Konseyi CEO'su Gloria Guevara...
 
-TUSİD Yönetim Kurulu Başkanı Güçlü Kaplangı, Restoran danışmanları, Nestle Genel Müdürü Ali Mansour, TAFED Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Açıköz, Divan Grup Mutfak Koordinatörü Giancarlo Gottardo, Vogue Group Yönetici Ortağı Özgür Tankut, Rixos Premium Hotel Yöneticisi Şef Ümit Çelikkaya, Zennup 1844 Kurucusu Ömür Akkor,
 
-OD Urla Kurucu Şefi Osman Sezener, yeni Restoran projeleri ve Gastronomi danışmanları, Akra Otelleri Danışman Şefi Tolga Atalay, Cookshop Genel Müdürü Selçuk Gengeç ve Sözen Organizasyon Genel Müdürü Gökmen Sözen gibi önemli isimler konuşmacı olarak yer alacak.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler