Tüm Aşçılık Kurumlarının Desteğini Beklemekteyiz...

Tüm Aşçılık Kurumlarının Desteğini Beklemekteyiz...

Dünyayı saran covid 19 hastalığı nedeniyle başta ülkemiz olmak üzere diğer ülkelerdede Koronavirüs İle Mücadelede bu hastalığın çoğalması...

Tüm Aşçılık Kurumlarının Desteğini Beklemekteyiz...
 
Değerli meslektaşlarımız:
 
Bildiğiniz üzere dünyayı saran covid 19 hastalığı nedeniyle başta ülkemiz olmak üzere diğer ülkelerdede Koronavirüs İle Mücadelede bu hastalığın çoğalması sonucunda bazı yeni yasakların gelmesi sonucunda tüm meslektaşlarımızı sıkıntılı günlerin gelmesine yol açmıştır.
 
Tüm Aşçılık Kurumlarının Desteğini Beklemekteyiz...
Bu nedenle tüm aşçılar ve pastacılar konfederasyonu olarak sayın cumhurbaşkanımıza bizlerin sıkıntılarımızı ve ne gibi önlemler alınmalı bu yasanın sadece turizim çalışanlarını etkilememeli ve işletmelere kısıtlamaların gelmemesi bununla alakalı bir komisyon kurulup gerekli tedbirlerin ve kurallarını belirtecek bir komisyon kurmak için taşpakon olarak tüm aşçılık kurumlarına çağrımızdır.
 
Bu genelge sadece turizm çalışanlarını kapsaması üzücü bir durumdur virüs sadece bu sektörün üstünden yayılmış gibi gösterilmesi bizleri çok üzmüştür.
 
Komisyona katılmak isteyen Aşçılık mesleği hakkında tüm Aşçılık kurumlarını beklemekteyiz.
 
Saygı ve sevgilerimizle
 
Öner Çulfaz
Taşpakon Genel Başkanı


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler