Taşfed'den Akıncı’ya Plaket

Taşfed'den Akıncı’ya Plaket

Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu, gastronomiye katkısından dolayı Cumhurbaş -kanı Mustafa Akıncı’ya plaket takdim etti. Taşfed Kıbrıs Temsilcisi olan Zihni Türksel...

Taşfed'den Akıncı’ya Plaket
Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu’ndan Cumhurbaşkanı Akıncı’ya plaket verildi.
 
Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu, gastronomiye katkısından dolayı Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’ya plaket takdim etti.
 
Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre federasyonun plaketi, Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi, Sözcüsü ve Kıbrıs Temsilcisi olan Master Chef Zihni Türksel tarafından takdim edildi.
 
Türksel, Cumhurbaşkanı Akıncı’nın gastronomiye katkısının kendileri için çok önemli ve değerli olduğunu ifade ederek, destekten dolayı teşekkür etti.
 
Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı da Kıbrıs mutfağı ve Türk mutfağını dünyanın değişik yerlerinde başarıyla temsil ettiği için Zihni Türksel’i kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler