loader

4. Ulusal Turizm Haftası Yarışmaları Nefes Kesti

Alanya Ümit Altay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4. Ulusal turizm haftası yarışmaları ALTİD, AKPAP işbirliği ve diğer..

4. Ulusal Turizm Haftası Yarışmaları Nefes Kesti 
"TAH - Sadi GÜR"
 
Alanya Ümit Altay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4. Ulusal turizm haftası yarışmaları ALTİD, AKPAP işbirliği ve diğer sponsorlarımızın desteği ile 08/04/2019 pazartesi okulumuz uygulama otelinde turizm haftası etkinlikleri Antalya’dan ve il dışından gelen okulların katılımı gerçekleştirildi.
 
Konaklama ve seyahat hizmetleri alanında yatak yapımı yarışması, yiyecek içecek hizmetleri alanında ana yemek tabağı, tatlı ve kokteyl yarışmaları düzenlendi.
 
Kokteyl yarışmasında;
Rıfat Azakoğlu MTAL’den; Kemal Şahin Gültekin: Bronz madalya
Berat Hayriye Cömertoğlu ÇPAL’den; Fevzi Açıkgöz: Altın madalya
Demirtaş Çpal’den; Ece Kanyılmaz: Gümüş madalya
Fethi Yılmaz Sezer MTAL’den; ismet zeybek: Altın madalya-1.lik kupası
Antakya Şehit Ahmet Benli Mtal’den; Fatma Özdemir: Altın madalya
Çamlıhemşin çpl’den; Selcan seçer: Gümüş madalya
Ünye Mtal’den; İlayda Azaklı: Gümüş madalya
Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam Mtal’den; Halitcan Çıtak: Bronz madalya
Tatlı tabağı yarışmasında ;
Mustafa Arslan Antakya Şehit Ahmet Benli Mtal Altın madalya-1.lik kupası
Yağmur Çalış Rıfat Azakoğlu MTAL Altın madalya
Serhat Aytekin Meziyet Köseoğlu Mesleki Eğitim Merkezi Altın madalya
Halil Yaşar Fethi Yılmaz Sezer MTAL Altın madalya
Feyza Şenol Ünye mtal Gümüş madalya
Dilara Erdoğan Necip Fazıl Kısakürek mtal Gümüş madalya
Havva Sena Moran Servergazi BİST Mtal Gümüş madalya
İrfan Oğuz ŞEREMET Çamlıhemşin çpl Gümüş madalya
Merthan Filiz Berat Hayriye Cömertoğlu ÇPAL Bronz madalya
Berkay Yurdakul Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam Mtal Bronz madalya
 
Ana yemek tabağı yarışmasında;
Esra VARDAL Servergazi BİST Mtal Altın madalya-1.lik kupası
Cuma Yıldız Antakya Şehit Ahmet Benli Mtal Altın madalya
Murat Kankaya Fethi Yılmaz Sezer MTAL Altın madalya
Ruben Jan Jasper Langedijk Demirtaş Çpl Altın madalya
Melike Dilan Gündoğdu Ünye mtal Gümüş madalya
Barış Kaçalin Çamlıhemşin çpl Gümüş madalya
Kerem Akdeniz Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam Mtal Gümüş madalya
İsa Arıkan Meziyet Köseoğlu Mesleki Eğitim Merkezi Gümüş madalya
Havva Arı Necip Fazıl Kısakürek mtal Bronz madalya
Yusuf DUNDAR Rıfat Azakoğlu MTAL Bronz madalya
 
Yatak yapımı yarışmasında;
Fethi Yılmaz Sezer MTAL’den Cihan Devebakan-Fatma Demir: Altın madalya-1.lik kupası
Ünye MTAL’den Sude Kaya-Binnur Adak: Gümüş madalya
Rıfat Azakoğlu MTAL’den Başak Çağla Aksoy-Havva Çatalkaya : Bronz madalya 
 


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler