loader
Cinsel İsteksizliği Gidermek İçin

Cinsel İsteksizliği Gidermek İçin

Her insan ömrü boyunca güçlü bir cinsel yaşam sürdürmek ister. Fakat bazı nedenlerden dolayı birçok erkek...

Cinsel İsteksizliği Gidermek İçin -01-
Terkîbi
 
*   Anason  30 gr.
*   Rezene  30 gr.
*   Isırgan otu  50 gr.
*   Çörek otu  30 gr.
*   Biberiye  50 gr.
*   Adaçayı  50 gr.
*   Andız pekmezi  250 gr.
*   Polen  100 gr.
*   Kekik uçucu yağı  20 cc.
*   Tarçın uçucu yağı  20 cc.
 
COĞRAFİ İŞARETLERYapılışı
Kuvvet macunu icin Bitkilerin tamamı emaye bir tencereye, 26 su bardağı su ile birlikte konulup, hafif ateşte kaynatılır. 3 dakika kadar kaynayınca söndürülüp, ateşten alınır ve soğuyana kadar demlendirilir. Süzülerek buzdolabına konulur, her yemek esnasında bir çay bardağı bu sıvıdan alınıp, içerisine bir tatlı kaşığı andız pekmezi karıştırılarak içilir. Ayrıca her yemekten sonra; yarım çay bardağı su içerisine 5 damla kekik yağı ile 10 damla tarçın uçucu yağı damlatılarak, birden içilmelidir. Cinsel isteksizliği, çok yönlü olarak gideren bir formüldür. 
 
 
Cinsel Soğukluk İçin Bir Çay 
Terkîbi
 
*   Zahter kekiği 50 gr.
*   Nane  10 gr.
*   Adaçayı  10 gr.
*   Anason  10 gr.
*   Mine çiçeği  10 gr.
*   Biberiye  10 gr.
*   Su  4-5 bardak.
 
Yapılışı
Eczaların hepsi suda kaynatılır. 
 
Sabah akşam; kaynatılmış bu sudan, birer su bardağı içilir. 
Bu çaya 30 gün devam edilir.
 
Cinsel İsteği arttırmak için
Terkîbi
 
*   Karanfil 100 gr.
*   Hindistan cevizi  100 gr.
*   Tarçın  100 gr.
*   Devedikeni  150 gr.
*   Defne tohumu  100 gr.
*   Şebboy çiçeği  100 gr.
*   Bal  kâfi miktar.
*   Tavuk suyu  kâfi miktar.
 
Yapılışı
Eczâların hepsi havanda iyice dövülür. Sonra hepsi yarım tencere tavuk suyunun içine dökülür. Üzerine bir çorba kaşığı süzme bal ilâve edilip, iyice karıştırılır. Günde 3 defa; birer çorba kaşığı yenir. Üzerine su içilmemesi gerekir. Cinsel arzuyu güçlendirmek için Vücudu kuvvetlendirir. Cinsel arzuyu tahrik eder.
 
Cinsel Kuvveti Arttırmak
Her insan ömrü boyunca güçlü bir cinsel yaşam sürdürmek ister. Fakat bazı nedenlerden dolayı birçok erkek, hayatın beklenmedik zamanlarında, cinsel güçlerinin büyük bir kısmını kaybeder. Bu durum onları ve eşlerini üzer. Cinsel kuvvetin az olmasının bazı temel sebepleri vardır. Önce sorunun asıl nedenlerini bilmek ve mümkünse bazı engel eri ortadan kaldırmak, ardından da tedavi yol arını uygulamak gerekir. Cinsel kuvveti azaltan bel i başlı nedenler şunlardır:
 
ANTEP MUTFAĞIStres: 
İnsanın kendisinin neden olduğu bir hastalıktır. Diğer rahatsızlıkların birçoğu, dış sebeplerden oluşmasına rağmen stresin kaynağı, insanın zihninde ve olaylara bakış yeteneğindedir. Stres tedavi edilmezse doğal olarak psikolojik ve fiziksel birçok hastalığa sebep olur. Bunların başında da, cinsel yaşamdaki düzensizlik ve cinsel kuvvet eksikliği gelir. Zihni bağlanan bir insan cinsel yaşamdan bir zevk alamayacağı gibi, yeterli bir performans da gösteremez. Eğer cinsel kuvvet eksikliği stresten kaynaklanıyorsa, kişinin cinsel gücünün yerinde olduğunu fakat bunu kul anamadığını görürüz. Stresle mücadele edebilmek için birkaç yol tavsiye etmek gerekirse; doğal yiyecekler yemek, kafein ve fazla şekerden uzak durmak, egzersiz yapmak, günlük işleri iş ortamı dışına taşımamak, ara sıra yeşil alanlarda yürüyüş yapmak, tatile çıkmak, bir dosta ya da bir psikiyatriste içinizi dökmek, stresi bir ölçüde azaltmanıza yardımcı olur. Özel ikle büyük şehirlerde yaşayanlar için, stresten bütünüyle kurtulmak, neredeyse imkânsızdır. Bu nedenle stresle mücadele etmek gerekir. Ancak bu sayede yaşamınız biraz daha renklenir ve hayattan zevk almaya başlayabilirsiniz.
 
Sigara:
Sağlığı bozan en önemli etkenlerden birisidir. Vücudu ve cinsel gücü kemirir. Sigarayı çok içmek insanı cinsel açıdan oldukça güçsüz yapar. Ciğerler temiz oksijen yerine, katran ve nikotin artıklarıyla dolduğu için insanı güçsüzleştirir, bedeni hantal aştırır. Yapılan araştırmalarda, iktidarsızlıktan ve cinsel güçsüzlükten şikayet eden birçok hastanın, sigarayı bıraktıktan sonraki birkaç ay içinde eski cinsel kuvvetlerine kavuştukları görülmüştür.
 
Alkol:
Aşırı ve sürekli alınan alkol ü içecekler, sinir sistemini tahrip ettiği gibi, vücudun diğer fonksiyonlarını ve cinsel kuvveti de baltalar. Özel ikle alkolik dediğimiz kişiler süratle iktidarsızlığa sürüklenir. Bazı durumlarda ise alkol, meninin akmamasına ve bunun sonucunda geç boşalmaya sebep olur. Kişi boşalabilmek için daha fazla kuvvet sarf edeceğinden, daha boşalmadan yorgun düşer. Alkol alan anne ve babanın çocuğu da, bedenen ve zihnen zayıf doğar. Alkol kul anan erkek veya kadın aynı zamanda sigara da içiyorlarsa, bu iki etken zararlarını ikiye katlar. Eğer kişi, cinsel yönden kuvvetli olmayı ve hiçbir ilaca bağlı kalmadan cinsel sağlığını korumak istiyorsa; sigarayı ve alkolü tamamen bırakmak zorundadır.
 
Beslenme:
Her organın beslenmesi ayrıdır. Cinsel organlar için de gerekli olan besinler organizma tarafından tam ve düzenli bir şekilde alınırsa, kişi kuvvetini kaybetmez. Çoğu zaman cinsel hormonlar, insan vücudunda bazı yiyeceklere karşı bir istek uyandırırlar. 
 
Cinsel gücü fazla erkekler; 
et ve et türevlerine karşı bir istek duyarlar. Hadım veya erkekliği az olan erkekler ise; tatlı ve nişastalı yiyeceklere karşı daha düşkün olurlar. Kadınlık hormonu genel ikle iştahı azaltır, fakat hayvani gıdaların vücuda alınışını arttırır. 
 
Menopozdan sonra ise; 
kadınlık hormonu azaldığı için, hamur işlerine karşı ilgi artar. Menopoz döneminde kadına uygulanacak bitkisel tedavilerle, kadının hamur işlerine olan ilgisi yine et ve et ürünlerine çekilebilir.
 
Sonuç olarak şunu söyleyebiliriz ki: 
İster balıketi, isterse sığır eti ve diğer et türlerinden hangisi olursa olsun, cinsel kuvveti arttırır. Sağlıklı olan kişiler, beslenmede yemekleri arasında et ürünlerini görmek ister.
 
ÇORBALARBuna karşılık vücuda alınan uyuşturucular daha sonraları; 
durgunluk, bitkinlik, rûhi çöküntü ve halsizlik yapmaya başlarlar. Kişinin cinsel kudretini elinden alır. Sürekli bir uyuşukluk baş gösterir. Bağımlı hale gelen kişilerde şehvet belirtileri, neredeyse kaybolmaya yüz tutar. Ahlâkı ve utanma hislerini ortadan kaldırır. Hatta bazı yaşanan olaylar uyuşturucunun, eşcinsel iğe kadar sürüklediğini göstermiştir. Uyuşturucu türü maddelerin zararı sadece kişinin kendisine yönelik değildir. Yakınlarını da psikolojik olarak etkiler ve çocuklar üzerinde kötü bir tesir yapar. Uyuşturucu kul anan kişilerin yakın çevresinde maalesef huzur yoktur. Bu yüzden zor da olsa, uyuşturucu maddeler bir an önce terk edilmelidir. Kendini uyuşturucuya kaptırmış kişiler bu kötü alışkanlıklarını bırakmak için bir an önce kliniğe yatmalı veya bir doktorun gözetimine girmelidir. Bu elbette söylenildiği kadar kolay değildir. Fakat kendilerini zorlamalıdırlar. Çünkü başka alternatifi yoktur. Uyuşturucu madde kul anan kişinin normal bir cinsel hayatı olmadığı gibi yaşadığı hayat da zindan olur.
 
Genetik sebepler:
Kimi zamanda cinsel kuvvet kalıtımla ilgilidir. Ana veya babanın cinsel yönden zayıf ya da kuvvetli olması, kalıtımla çocuklarına da geçer. Genel olarak cinsî kudretsizliği izale etmek için; akşam üzeri bir müddet dolaşmalı, hafta sonları kırlara çıkmalı ve sabahleyin kol arı ve bacakları soğuk su ile yıkamalıdır. İçecek olarak da; ara sıra boza ve salep içilebilir. [Salep alırken, tağşiş edilmemiş, yani nişasta ve benzeri maddelerle katıştırılmamış olmasına dikkat edilmelidir.] Eski İran’da Şahları döneminde tarçınlı ve sütlü salebin içimi çok meşhurdu. Buradan diğer ülkelere de yayılmış ve oralarda da meşhur olmuştur. Yine bunun gibi boza da, artık kültürümüze yerleşmiş bir olgudur. Bozanın cinsel kuvveti arttırdığı, günümüzde birçok kişi tarafından bilinmektedir.
 
Cinsel gücü arttırmak için uygulanan sıkı beslenme döneminde;
et ve etli yemeklere özen göstermeli, çok ekşi ve bol tuzlu nesnelerden kaçınılmalıdır. Çünkü bunlar; hem cinsel kuvvetin, hem de erkeğin cevheri olan meninin düşmanıdır. Yukarıda anlatılan bulgularla birlikte, aşağıda bahsedilen ilaçlardan kişinin kolayına gelebilecek herhangi biri uygulandığında, normal koşul arda cinsel kuvveti arttırmaya yetecektir.
 
 


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler