loader
Bal  Kabağından Yalnızca Tatlı Değil Yemekler’de Yapılıyor

Bal Kabağından Yalnızca Tatlı Değil Yemekler’de Yapılıyor

Avni sap önderliğindeki, şeflerimiz Bilecik'deki bal kabağı festivalinde yapmış oldukları Bal kabaklı...

 
Bal  Kabağından Yalnızca Tatlı Değil Yemekler’de Yapılıyor
 
Bu yıl 5'incisi düzenlenen Kızıldamlar Kestane Kabağı Festivali'ne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin, Vali Tahir Büyükakın, Belediye Başkanı Nihat Can, bazı ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri,  istanbuldan Şef aşçılar Derneği ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Bal kabağından  yalnızca, tatlı  çeşitlerinin, yanı sıra bir çok lezzetli yemeğinde  yapılabileceğinin, en güzel örneklerini   sunan; 
 
Avni sap önderliğindeki, şeflerimiz    Bilecik'deki bal kabağı festivalinde  yapmış oldukları Bal kabaklı muhteşem yemeklerle   protokoldeki Bakan, milletvekilleri, Belediye başkanı ve  bir çok misafiri ve yöre halkını kendilerine hayran bıraktılar.
 
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin,  protokol  konuşmasında Şef Aşçılar  Derneği ne teşekkür ederek başladığı konuşmasında bizler,  Bal kabağında  yalnızca  kabak  tatlısının  yapıldığını biliyorduk.
 
Bugün şef aşçılar derneğinin; 
Bal kabağından yaptıkları bir çok lezzetli yemekleri de  tatmış olup bal kabağından bir çok yemeğinde yapıldığını öğrendik.
 
Şef Avni Sap
Şef Kenan “Anadolu Mutfağı”
 


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler