Şef Tacim Yetiş; Londra'da Lezzetin Adresi "Meyzen"

Türk mutfağı, İngiltere'de her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. İngilizler artık sadece döner ve kebapla değil, Türk mutfağının tüm zenginlikleriyle tanışıyor. Londra'nın huzu..

 
Şef Tacim Yetiş; Londra'da Deniz Mahsullerinin Vazgeçilmez Adresi: Meyzen Seafood Restaurant
 
Türk Aşçı Haberleri: Ege ve Akdeniz mutfağının lezzetlerini Londra'ya taşıyan Meyzen Seafood Restaurant, deniz mahsulleri sevenler için ideal bir durak. Meyzen'in menüsü, Türk mutfağının zenginliğini Londra'da en iyi şekilde yansıtıyor.
 
Deniz Mahsulleri Tutkunları İçin Cennet
Türk mutfağı, İngiltere'de her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. İngilizler artık sadece döner ve kebapla değil, Türk mutfağının tüm zenginlikleriyle tanışıyor. Londra'nın huzurlu bir semtinde yer alan Meyzen Seafood Restaurant, deniz mahsulleri konusunda gerçek bir cennet olarak öne çıkıyor.
 
Taze ve Lezzetli Deniz Ürünleri
Meyzen'in menüsü, balık ve deniz mahsulleri ağırlıklı olup levrek, çipura, somon ve karides gibi lezzetlerle dolu. Şef Tacim Yetiş, tüm deniz ürünlerini özenle seçerek tazelik ve kaliteden taviz vermiyor. Meyzen’de ayrıca et yemekleri, salatalar, tatlılar ve seçkin içecekler de bulunuyor. Kaliteli malzemelerle hazırlanan yemekler, misafirlere eşsiz bir deneyim sunuyor.
 
Ünlü Türk Şef: Tacim Yetiş
Meyzen'in işletmecileri Cahit, Fatih, Şahin, Umut, Çağla ve Şef Tacim Yetiş, uyum içinde sıcak bir ortamda hizmet veriyor. Şef Tacim, "Türkiye üç tarafı denizlerle çevrili bir ülke. Neden sadece döner ve kebapla bilinelim ki? Akdeniz ve Ege mutfağı çok zengin. Her ilimizin ayrı bir mutfağı var. Dünyada bunun başka bir örneği yok. Buraya gelen müşterilerimiz bizi çok sevdiler ve kısa sürede elit bir müşteri kitlesine ulaştık. Fiyatlarımız uygun, kalitemiz ise tartışmasız. Londra'da Türk yemeklerini ve kültürünü en iyi şekilde tanıtmayı hedefliyoruz" dedi.
 
Canlı Müzik ve Sıcak Atmosfer
Meyzen, lezzetli yemeklerinin yanı sıra canlı müzik etkinlikleriyle de ünlü. Yetenekli sanatçıların performansları, akşam yemeği deneyimini daha da keyifli hale getiriyor. Mekanın atmosferi, sakin bir semtte olmasıyla, kendinizi Ege veya Akdeniz'deki bir sahil kasabasında hissettiriyor. Londra'nın kalabalığından uzakta, huzur dolu bir yemek deneyimi sunuyor.
 
Ginger & Mint: Sağlıklı İçecekler
Meyzen’in yanında yer alan Ginger & Mint, sağlıklı içecek seçenekleriyle dikkat çekiyor. Zencefil, nane, ahududu ve çilek gibi malzemelerle hazırlanan smoothie ve meyve suları, sağlıklı beslenmeyi keyifli hale getiriyor. Ferah ve canlı dekoruyla Ginger & Mint, özel etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Sağlıklı yaşam tarzına ilişkin seminerler, atölyeler ve etkinlikler düzenleniyor.
 
Bu iki farklı konsept, lezzet, sağlık, eğlence ve canlılığın mükemmel bir birleşimini sunuyor. Meyzen’in lezzetli yemekleri ve Ginger & Mint’in tazeleyici içecekleri, misafirlere kapsamlı ve keyifli bir deneyim yaşatıyor. Türk Aşçı Haberleri olarak, Londra'da Türk yemekleri ve kültürünü en iyi şekilde tanıtmayı kendine misyon edinen Meyzen Seafood Restaurant'ın, deniz mahsulleri tutkunları için vazgeçilmez bir adres haline geldiğini belirtmekten mutluluk duyuyoruz.
 
Şef Tacim Yetiş; Londra'da Deniz Mahsullerinin Adresi


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler