Mutfak Sanatları Aşçılık Programı Sonuçları Belli Oldu

Mutfak Sanatları Aşçılık Programı Sonuçları Belli Oldu

Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Meslek Yüksekokulu, Aşçılık Programı 194 aşçılık program kodu içerisinde 501 puan ile bu yıl da yine birinci sırada. (En büyük puan, genel yerleş..

 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak "Gastronomi ve Mutfak Sanatları"nda kaynağından edinmiş olduğumuz bilgilere göre;
 
Aşçılık Programı yine zirvede...
 
Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Meslek Yüksekokulu, Aşçılık Programı Sonuçlarında 194 aşçılık program kodu içerisinde 501 puan ile bu yıl da yine birinci sırada... (En büyük puan, genel yerleştirme).
 
Aşçılık Programı 194 aşçılık program kodu ile ilgi tablolar aşağıdaki gibidir...
 
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler