Kahveye Aç Gözlerini

Kahveye Aç Gözlerini

İstanbul Coffee Festival, seminerler, nefis lezzetler, kokteyller ve festivalin baş aktörü olan kahve ile dolu dolu geçecek 4 gün ile 14-17 Eylül 2023 tarihlerinde bu yıl yeni yerinde, Tersane İstanbu

7 Tepe, 2 Yaka ve 1 Kahve Dokuzuncu Yılında Tersane İstanbul’da
 
En beğenilen fuar ve festivallerden İstanbul’da ‘Kahveye Aç Gözlerini’
 
İstanbul Coffee Festival, seminerler, nefis lezzetler, kokteyller ve festivalin baş aktörü olan kahve ile dolu dolu geçecek 4 gün ile 14-17 Eylül 2023 tarihlerinde bu yıl yeni yerinde, Tersane İstanbul’da gerçekleşecek. 
 
İstanbul Coffee Festival 2023 yılında “Kahveye Aç Gözlerini" sloganıyla 9. kez kahve severlerle buluşacak. Nitelikli kahveler, kahve dükkanları, kavurmahaneler, artizan lezzetler, uluslararası ve ulusal büyük kahve markaları, makine ve ekipman üreticileri ve tüm diğer kahve endüstrisi paydaşları kahve severler için yine bir araya gelecek.
 
Festival dokuzuncu yılında “Tersane İstanbul’da” 
 
9. yılında İstanbul Coffee Festival, Haliç’in en güzel noktasında denize sıfır bir alanda yer alan Tersane İstanbul’da gerçekleştirilecek. 7.000 m2 açık ve 2.000 m2 kapalı alanda düzenlenecek İstanbul Coffee Festival’e ortalama 130 marka ile 45 bin kişinin katılımı beklenirken, festival kapsamında 30 konser, 20 Workshop ve 20 seminer gerçekleşecek. 
 
Kahveye Aç Gözlerini
Ulaşım olarak birçok alternatifi olan Tersane İstanbul’a festival tarihlerinde Boğaz hattı ile Anadolu Yakası’ndan gelişler için alternatif destekler de sağlanacak. 4 gün sürecek İstanbul Coffee Festival boyunca Haliç Bölgesi’nde gezilmesi gereken alanlar kahve severlerle paylaşılırken, festivalde katılımcılar güneşi selamlama yogası, harika manzaralar ve olağanüstü gün batımlarına karşı kahvelerini yudumlayarak unutulmaz anılar biriktirecek.
 
Dream Sales Machine Başkanı Alper Sesli, bugüne kadar gerçekleştirdikleri 8 festivalde yüzbinlerce kahve sever, binlerce marka ve milyonlarca kişiye ulaştıklarını belirterek, “Kahve severlerin ve medyanın büyük ilgisi ile dünyanın kendi kategorisindeki en değerli markalarından biri haline geldik. Bu yıl 9. festivalimize doğru çok önemli bir adım atıyoruz ve festivalimizi tarihi 14. yüzyıla dayanan, inanılmaz öykülere ev sahipliği yapmış olan Tersane İstanbul’da gerçekleştireceğiz. 
 
2023 yılında sadece alanımızı değil aynı zamanda görsel iletişim dilimizi de değiştirdik. 
 
Bu yılın etkileşim başlığımızı “Kahveye Aç Gözlerini” olarak belirledik. Haliç’in olağandışı güzel bu noktasında denize sıfır olan Tersane İstanbul’da katılımcılarımızı tarihi İstanbul manzarası eşliğinde kahve içmeye bekliyor olacağız. Festivalimizde kahve severleri müzik, atölye çalışmaları, seminerler, nefis lezzetler, kokteyller ve kahve çeşitleri ile dolu dolu harika bir 4 gün bekliyor olacak.” şeklinde konuştu. 
 
Kahveye Aç Gözlerini


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler