Osman Güldemir; Nevin Halıcı Yemek Kültürü Vakfı

Osman Güldemir; Nevin Halıcı Yemek Kültürü Vakfı

Vakfımızın Türk aşçılığına, gastronomisine; vatana, millete, insanlığa hayırlı, uğurlu ve ölümsüz olmasını diliyorum. Bu güzel haberi sizlerle Nevin HALICI’nın doğum günü olan

 
Saygıdeğer Dostlar, Büyüklerim ve Gastronomi Camiası,
 
Türkiye’de aşçılık ile gastronomi ve mutfak sanatları alanlarında başarılı öğrencilere ve bireylere burs ile ödüller verme, bu alanda bilimsel, sanatsal ve kültürel faaliyetler yürütme amaçlarıyla kurmuş olduğumuz Nevin Halıcı Yemek Kültürü Vakfı’nın ikinci yaşında olduğunu bildirmekten büyük mutluluk duyuyorum.
 
Bugüne kadar maddi ve manevi desteklerini ortaya koyan ve sürdürmeye gönülden razı olan mütevelli heyetimize; ayni, nakdi bağışçılarımıza ve gönül destekçilerimize sonsuz teşekkürler ederim.
 
Vakfımızın Türk aşçılığına, gastronomisine; vatana, millete, insanlığa hayırlı, uğurlu ve ölümsüz olmasını diliyorum.
 
Bu güzel haberi sizlerle Nevin HALICI’nın doğum günü olan 14 Nisan’da paylaşıyorum ki gönlünce nice güzel yaşları olsun, hep doğsun, hep yaşasın, adı nice alan çalışanlarına ilham versin, ışık olsun…
 
Hayırlı ramazanlar, saygılar,
Osman GÜLDEMİR
Vakıf Başkanı
 
Osman Güldemir; Nevin Halıcı Yemek Kültürü Vakfı


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler