Yeni

Yeni "Rixos Park Belek"

Denize sıfır konumda yer alan ve all inclusive - all exclusive konseptiyle misafirlerini konforlu bir atmosferde ağırlayacak olan Rixos Park Belek, aynı zamanda Tema Park ve Shopping Avenue 'e giriş ayrıcalığı ve gün..

 
Yeni Rixos Park Belek....
 
Rixos Hotels, yeni projeler ile yurtdışında ve yurtiçinde büyümeye devam ediyor. Rixos Hotels’in geniş otel portföyüne yeni katılan Rixos Park Belek, yenilenen mimarisi ile 12 Nisan’da kapılarını misafirlerine açtı.
 
Türk aşçı haberleri ve mutfak haberleri olarak turizm haberlerinde kaynağından edindiğimiz bilgilere göre;
 
Yeni Rixos Park Belek....
Yaratıcı projeler ile öne çıkan ve birçok ülkeden yoğun talep gören The Land of Legends’a, 8 km mesafede olması ile dikkat çeken Rixos Park Belek, ismini The Land of Legends’ın efsanevi dünyasından ve eğlenceli deneyimler sunan tema parkından alıyor. 
 
Yeni Rixos Park Belek....
Denize sıfır konumda yer alan ve all inclusive - all exclusive konseptiyle misafirlerini konforlu bir atmosferde ağırlayacak olan Rixos Park Belek, aynı zamanda Tema Park ve Shopping Avenue'e giriş ayrıcalığı ve gün boyu süren ulaşım imkanı ile misafirlerini sınırsız eğlence ile buluşmaya davet ediyor.
 
Yeni Rixos Park Belek....
Farklı konseptlere sahip Alakart restoranları, aileler ve çocuklar için özenle planlanmış modern mimari yapısı, geniş yeşil alanları ve deniz manzarasında spor yapma imkanı sunan sahili ile her yaştan misafirin beklentisini karşılayacak keyifli bir tatil deneyimi sunuyor.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler