Elite World Hotels Yeni Yöneticiler Transfer Etti

Elite World Hotels Yeni Yöneticiler Transfer Etti

Franchise çalışmaları hızlanacak, Pazarlama ve İnsan Kaynakları 'nda deneyimli isimler. Elite World Hotels & Resorts Pazarlama Direktörlüğüne atanan Beril Başbubak..

 
Elite World Hotels Yeni Yöneticiler Transfer Etti...
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak turizm haberlerinden "turizm ajansi" kaynağından edinmiş olduğumuz bilgilere göre;
 
Türkiye’nin önde gelen zincir otellerinden Elite World Hotels & Resorts Pazarlama Direktörlüğüne Beril Başbubak Aykut, İş Geliştirme Müdürlüğüne Giray Arıkan, İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Yasemin Karamahmut, Operasyon Direktörlüğüne Bünyamin Öztürk atandı.
 
Elite World Hotels & Resorts Operasyon Direktörlüğüne atanan Bünyamin Öztürk, Akdeniz Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümünden mezun oldu. Marriott, Intercontinental gibi uluslararası otel gruplarının Operasyon Departmanlarında görev aldı. 2007 yılında Accor Grubuna katıldı ve grubun farklı otel markalarında Genel Müdür pozisyonunda çalıştıktan sonra son olarak Accor Türkiye Merkez Ofisinde Gelirler Direktörü olarak 6 yıl boyunca görev yaptı.
 
Franchise çalışmaları hızlanacak
 
Elite World Hotels & Resorts İş Geliştirme Müdürlüğüne atanan Giray Arıkan, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünü bitirdi. Kariyerinde Grand Hyatt, Accor Grubu, Dedeman, Hyatt Regency markalarının operasyon departmanlarında görev aldı. Arıkan, Elite World Hotels & Resorts’a katılımı öncesinde Nova Plaza Pera’da Otel Müdürü olarak çalışmaktaydı.
 
Giray Arıkan, yeni görevinde Elite World Hotels & Resorts’un yeni stratejisi doğrultusunda dört markayı içeren franchise sistemi ile turizm sektörüne yeni bir açılım getirmesinde aktif rol alacak.
 
Pazarlama ve İnsan Kaynaklarında deneyimli isimler
 
Elite World Hotels & Resorts Pazarlama Direktörlüğüne atanan Beril Başbubak Aykut, Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Turizm sektöründe uzmanlaşan Başbudak 2014- 2020 yılları arasında Wyndham Grand Istanbul Levent, Mandarin Oriental Bodrum ve Swissotel The Bosphorus gibi farklı uluslararası otel markalarının pazarlama departmanlarında yönetici pozisyonunda görevler aldı. 
 
2020 – 2022 yılları arasında BB8 Danışmanlık adında kendi şirketini kurarak girişimcilik de deneyimi de edinen Başbudak, yeni görevi öncesinde Alarko Turizm Grubu – Hillside’da Pazarlama İletişimi Müdürü olarak görev yapmaktaydı.
 
Elite World Hotels & Resorts İnsan Kaynakları Direktörlüğüne atanan Yasemin Karamahmut, Beykent Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Marriott, Kempinski gibi uluslararası otel gruplarının İnsan Kaynakları Departmanında ve Adecco Grup (HSBC Bank- Genel Müdürlük) İşe Alım Danışmanı olarak görev aldı.
 
Karamahmut, yeni görevi öncesinde 8.5 yıldır Accor Türkiye Merkez Ofisi İnsan Kaynakları Departmanında çalışma hayatına devam etmekteydi.
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler