Dünya Aşçılar Şampiyonası 'nda En Başarılı Jüri Üyeleri

Dünya Aşçılar Şampiyonası 'nda En Başarılı Jüri Üyeleri

Zirve, “Sürdürülebilir Ticaret İçin Helal Endüstrisini Her Yönüyle Keşfedin” teması altında 24-27 Kasım 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi / Yeşilköy’de organize edildi. Sürdürüleb..

 
NKÜ Şarköy MYO Öğretim Elemanları Üniversitemizi Temsilen ‘Dünya Helal Zirvesi’nde Jüri Üyesi Olarak Görev Aldılar
 
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen ‘Dünya Helal Zirvesi’nde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini temsilen Şarköy Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı öğretim elemanları Öğr. Gör. Sinem AKMAN ve Öğr. Gör. Furkan BURAK Jüri Üyesi olarak görev aldılar.
 
Türk aşçı haberleri olarak yemek yarışmalarında edindiğimiz bilgiye göre, Zirve, “Sürdürülebilir Ticaret İçin Helal Endüstrisini Her Yönüyle Keşfedin” teması altında 24-27 Kasım 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi / Yeşilköy’de organize edildi.
 
İslami Ticareti Geliştirme Merkezi (ICDT), İslam Ülkeleri Standartları ve Metroloji Enstitüsü (SMIIC) iş birliği ile başta Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı olmak üzere, ilgili Bakanlık ve kurumların katkı ve destekleriyle 8.’si düzenlenen‘Dünya Helal Zirvesi’, her yıl 90’ı aşkın ülkeden önde gelen akademisyenleri, araştırmacıları, paydaşları ve iş adamlarını helal endüstrisinin öncüleri ve politika yapıcıları ile bir araya getirmeyi amaçlıyor.
 
Dünya Helal Zirvesi ile eş zamanlı gerçekleşen Dünya Aşçılar Şampiyonası kapsamında düzenlenen yemek yarışmalarında Şarköy Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı Öğretim Elemanları Öğr. Gör. Sinem AKMAN ve Öğr. Gör. Furkan BURAK Jüri Üyesi olarak Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini zirvede başarıyla temsil ettiler.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler