Halk Restorana Büyük İlgi

Halk Restorana Büyük İlgi

Türkiye mutfak haberleri ve aşçı haberlerinde yer alan bilgiler göre, Öğle yemeklerinin uğrak noktası haline gelen Halk Restoranda temiz ve lezzetli yemekler vatandaşa sunuluyor. Restoranda zaman..

 
Tarsus Belediyesince, vatandaşların güvenilir ve hijyenik koşullarda uygun gıdaya erişebilmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirilen Halk Restoran'ın büyük ilgi gördüğü bildirildi.
 
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, 5 çeşit yemeğin 30 TL'den satışa sunulduğu Halk Restoran, tarihi Siptilli Çarşısında hizmet vermeye devam ediyor. Üretici Kadın Kooperatifinden kadınlar tarafından hazırlanan yemekler için uzun kuyruklar oluşuyor.
 
Halk Restorana Büyük İlgi
Türkiye mutfak haberleri ve aşçı haberlerinde yer alan bilgiler göre, Öğle yemeklerinin uğrak noktası haline gelen Halk Restoranda temiz ve lezzetli yemekler vatandaşa sunuluyor. Restoranda zaman zaman uzun kuyruklar oluşuyor. Öğlen saatlerinde başlayan kalabalık, ortalama saat 12.00'den 16.00'ya kadar devam ediyor. 
 
Ayrıca her gün anne eli değmişçesine özenle hazırlanan yemekler, talep edildiği takdirde paket haline getirilerek, vatandaşın daha hızlı bir şekilde restorandan alması sağlanıyor. Açılan restorandan memnun olduklarını belirten vatandaşlar, lezzetin, yemek çeşitlerinin fiyat performans açısından güzel olduğunu söylüyor.
 
Halk Restorana Büyük İlgi
Mersin gastronomi haberlerinde yer alan bilgilere göre, Yapılan hizmetten dolayı teşekkürlerini ileten vatandaşlar ise belediyecilikte insanın yaşamına dokunan çalışmalar yaptığı için Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan'a teşekkür ettiler.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler