Yüksek Teknoloji Fırıncılık Modeli

Yüksek Teknoloji Fırıncılık Modeli "Ibaktech Fuarı" nda

10-13 Mart’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek IBAKTECH ticaret Fuarı, yarattığı iş hacmi ile büyüyen Türkiye pazarında ve tüm Avrasya bölgesinde sektörünün en...

Yüksek Teknoloji Fırıncılık Modeli "Ibaktech Fuarı" nda Yerini Almaya Hazırlanıyor
 
Sektöre yön veren markaların yeni ürünlerini tanıttığı Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojilerı Fuarı IBAKTECH’te Bay Bread Yüksek Teknoloji Fırıncılık modeliyle yer alacak.
 
10-13 Mart’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek IBAKTECH ticaret Fuarı, yarattığı iş hacmi ile büyüyen Türkiye pazarında ve tüm Avrasya bölgesinde sektörünün en önemli etkinliği konumunda yer alıyor.
 
Unlu Mamul Makine Üreticiler Birliği Derneği (TUMMAB) Başkanı Serdar Yalçınkaya, Yüksek Teknoloji Fırın modelinin tüm Türkiye’de yavaş yavaş yerini alacağını belirterek, “Bay Bread bir fırındır. Sadece geleneksel lezzetleri bulacağınız bir fırın değil, aynı zaman da çağın ötesinde bir üretim tekniği ile tüm ekmek ve unlu mamuller sanayisine öncülük yapmakta olan Yüksek Teknoloji Fırındır. 
 
Türk kültürünün, Anadolu lezzetleri ile harmanlanması ile ortaya çıkmış olan tüm lezzetlerimizin teknoloji ile daima sıcacık ve tazecik alıcısı ile buluşabilmesini sağlayan bu yeni nesil fırın modelini keşfetmeye herkesi IBAKTECH Fuarı’na bekliyoruz.” dedi.
 
10-13 Mart 2022 tarihleri arasında IBAKTECH Fuarı’nda TOYA Makine standında olacaklarını da sözlerine ekleyen Yalçınkaya,  “Yüz yılı aşan ekmek, unlu mamuller sanayisi gıda ve makina üretim tecrübeleri ile tasarlanmış ve geliştirilmiş milli bir proje olan Yüksek Teknoloji Fırıncılık modelini herkese tanıtmak için heyecan içindeyiz. 
 
Yüksek Teknoloji Fırıncılık modelimizi ister Bay Bread mağazalarımızda veya 10-13 Mart 2022 tarihleri arasında IBAKTECH fuarında TOYA standında görebilirsiniz.” şeklinde konuştu.
 
Yüksek Teknoloji Fırıncılık, artık ev ve işyerlerindeki fırınlarda her zaman ekmek çeşitlerine ve unlu mamullere ulaşmayı mümkün kılıyor. Tamamen doğal hammaddeler ile hazırlanan unlu mamul çeşitleri ev veya işyerlerindeki fırınlarda 8-10 dakika aralığında pişirilerek sofralardaki yerini alıyor.
 
Bay Bread hakkında: Katkı maddesi içermeyen doğal ve yerel malzemeler kullanarak geleneksel yöntemlerle ürettiği ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Bay Bread, ilk şubesini Mart 2017'de açmıştır. Bay Bread, stratejik lokasyonlarda açılan yeni mağazaları ile büyürken, deneyimli ve işini aşkla yapan kadrosu ile marka kimliğini en iyi şekilde yansıtarak "Yeni Nesil Fırıncılık" konseptini hayata geçirmektedir. 
 
Ayrıca yeni nesil pazarlama, ürün formları ile evlerde ve iş yerlerinde donuk olarak muhafaza edilen ve ihtiyaç halinde pişirilerek her zaman sıcacık ve tazecik tüketilebiliyor. Klasik fırıncılık anlayışını daha ileriye taşıyan; ekmekten tatlıya, çay ve kahveden dondurulmuş ürünlere uzanan geniş ürün gamına ek olarak, yeni lezzetlere de öncü olmak için var gücüyle çalışmaktadır. 
 
Bay Bread, Ümraniye'de yer alan fabrikada tüm ürünlerini son teknolojiyi kullanarak, gıda mevzuatına ve yüksek kalite kontrol standartlarına uygun hijyenik koşullarda üretmektedir. Türkiye'de bir ilke imza atan imalat modeliyle amaçlanan ülkemizdeki üretim verimliliğini en yüksek seviyeye ulaştırarak sektörün rekabet gücünü artırmaktır.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler