Tanı, Hisset, Sev & See, Feel, Love

Tanı, Hisset, Sev & See, Feel, Love

İlk yılda verilen hizmet ve memnuniyet sayesinde rezervasyonlarda %450 oranında artış olduğuna dikkat çeken ve turizm haberlerinde yer alan NG Phaselis Bay Genel..

Tanı, Hisset, Sev
 
2021 sezonunu beklentilerin üzerinde kapatan NG Phaselis By Resort, “See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla girdiği yeni sezonda erklen rezervasyonalarda büyük artış olduğunu bildirdi.
 
Rezervasyonlar yüzde 450 arttı
 
İlk yılda verilen hizmet ve memnuniyet sayesinde rezervasyonlarda %450 oranında artış olduğuna dikkat çeken ve turizm haberlerinde yer alan NG Phaselis Bay Genel Müdürü Cenker Yılmaz, yeni sezonda bu rakamı daha da artırmayı hedeflediklerini söyledi. 
 
Misafir yorum ve beklentilerinin kendileri için çok önemli olduğunun altını çizen NG Phaselis Bay Genel Müdürü Cenker Yılmaz, misafir memnuniyetini dikkate alarak otel içinde ve dışında değişikliklere gidildiğine de değindi. NG Phaselis Bay, 2022 yazında da ayrıcalıklı hizmeti ve birbirinden özel konfor alanlarıyla misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatacak. 
 
Seçkin lezzetler sunduğu A la carte restoranlarında, deniz manzaralı Scallops A la Carte, Beach Snack ve Ikura Tepenyaki restoranlarında da yenilikler yapan NG Phaselis Bay, iştah kabartan lezzetleri, üst düzey hizmet ve şık dekorasyon eşliğinde konuklarına sunacak.
 
Çalışanlarına da ayrıcalıklı bir dünya sunuyor
 
Sunduğu hizmetlerle misafirlerinin konforunu en üst düzeyde tutan NG Phaselis Bay, ekibine de ayrıcalıklar sunuyor. Çalışma şartları, maaşlar ve ek yardımlar ile personelinin de memnuniyetini artıran Phaselis Bay, bu sayede personel kalitesinde de standartlarını yüksek tutuyor.


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler