Şef Suat Özgündüz Kimdir?

Şef Suat Özgündüz Kimdir?

Bu mesleğe çekirdekten geldim .Sofra grubunda aşçı ve su şefi olarak uzun yıllar çalıştım daha sonra ıss, sardunya, parıltım, akkol yemekhanede ve daha bir çok firmada görev aldım. Şu anda bir kurumsal firmada..

Şef Suat Özgündüz Kimdir?
 
Ben SUAT ÖZGÜNDÜZ 1964 Iğdır doğumluyum.
 
Bu mesleğe çekirdekten geldim. Sofra grubunda aşçı ve su şefi olarak uzun yıllar çalıştım daha sonra ıss, sardunya, parıltım, akkol yemekhanede ve daha bir çok firmada görev aldım. 
 
Şu anda bir kurumsal firmada görevime devam etmekteyim. 
 
Bu vesileyle İsgad yönetim kurulu başkanı Murat Baykut ustamla tanıştım ve İsgad ailesine davet edildim. Bu benim için bir onurdur.
 
Şu anda İstanbul Gastronomi aşçılar dernek başkan yardımcılığını yürütmekteyim. 
 
Bu yolda amacımız gelecek olan yeni nesile daha iyi bir ortam sağlamak. 
 
Genç arkadaşlarımıza iyi bir örnek olmaktır. Euro Toques Ailesi içerisinde siz değerli şeflerimizle yol almaktan onur duyarım. 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler