Turizm Bakanlığının 19 Şefi Projesi Bu Gün İptal Edildi...

Turizm Bakanlığının 19 Şefi Projesi Bu Gün İptal Edildi...

19 şef projesinde sosyal ağlarda ve yazılı görsel basında alınan eleştirilerden dolayı haberin yayınlandığı internet sayfasından da kaldırıldığı görüldü...

Turizm Bakanlığının Türk mutfağını yurt dışında temsil edecek 19 Şefi Projesi Bu Gün İptal Edildi...
 
Kültür ve Turizm Bakanlığının Türkiye'yi tanıtacak 19 şefi projesi bu gün iptal edildi. 
 
Türk mutfağını yurt dışında temsil edecek 19 şef projesinde sosyal ağlarda ve yazılı görsel basında alınan eleştirilerden dolayı haberin yayınlandığı internet sayfasından da kaldırıldığı görüldü.
 
Türk aşçı haberleri olarak görüşmemiz neticesinde gerçekten seçilen şeflerden bazılarının yetersiz olması ve daha önceki Türk mutfağı hakkında yaptıkları açıklamaların daha detaylı bir şekilde incelenmesi sonucunda bu karara varıldığı belirtildi.
 
Yapılan bu seçimin bakanlık tarafından değil ilgili bir ajans tarafından yapıldığı da özellikle vurgulandı.
 
Bundan sonraki yapılacak olan çalışmalarda Türk mutfağı şeflerinin yine aynı ajans tarafından yada başka hangi kanallar kullanılarak nasıl seçileceği Türk mutfağı duayenlari ve aşçılık kurumları tarafından merak ediliyor...


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler