Kendimiz Yaptık, Kendimiz Yedik, Kendimiz Oynadık...

Kendimiz Yaptık, Kendimiz Yedik, Kendimiz Oynadık...

Adıyaman Gastronomi Günleri etkinliği adı altında sadece çiğ köftemizin tanıtımını yaptık kimlere dersiniz kendimiz yaptık, kendimiz yedik, kendimiz oynadık ve çiğ köftemizi...

Kendimiz Yaptık, Kendimiz Yedik, Kendimiz Oynadık
 
- Aradaki Bariz Fark.
- Kendinizi Ve Kentinizi Geliştirin Biraz...
 
Kendimiz Yaptık, Kendimiz Yedik, Kendimiz Oynadık...1. resim 3. Adana Lezzet Festivali'nde kentin yöresel lezzetleri tanıtıldı ve başta "Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, İtalya, Malta, Lübnan, Fas, Fransa, İspanya, Yunanistan, Arnavutluk, Bosna Hersek, Kolombiya, Güney Kore ve Endonezya'dan toplam 13 ülkeden etkinliğe katılım sağlandı ve adananın yemek kültürü nün tanıtımı yapıldı.
 
Kendimiz Yaptık, Kendimiz Yedik, Kendimiz Oynadık...2. resimde Adıyaman Gastronomi Günleri etkinliği adı altında sadece çiğ köftemizin tanıtımını yaptık.
Kimlere dersiniz? 
 
Kendimiz yaptık, kendimiz yedik, kendimiz oynadık ve çiğ köftemizi kendi kendimize tanıttık pardon sadece bir leğen çiğ köfte yapılarak bürokrasi kesimine ikram edildi halkta sadece kahtalı miçe dinleyerek eğlendi.....
 
Kısacası geniş düşünmek gerek diyeceğim bazıları bana kızacak ama kızsınlar. Artık kendimizi kandırmayalım beyler.
 
Adıyaman tanıtmak istiyorsanız kendinizi aşın ve Şanlıurfa ve Adana gibi illeri inceleyin nede olsa iki ilinde başında Adıyamanın eski valileri var.
Zeynal Alptekin


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı