Şef Gabriele Sponza Mutfak Konak Atölyesinde

Şef Gabriele Sponza Mutfak Konak Atölyesinde

Mutfak Konak Atölye'de geçtiğimiz haftalarda Şefin Reçetesi konseptiyle "Rezeneli Oğlak Tandır ve Otlu Pancar"..

Şef Gabriele Sponza Mutfak Konak Atölyesinde
Her hafta salı ve perşembe günleri ünlü ve alanlarında uzman şefleri ağırlayan Mutfak Konak Atölye'ye bu hafta ünlü Şef Gabriele Sponza özel tarifleriyle konuk oldu.
 
Konak Belediyesi ev sahipliğinde Dev Ajans organizasyonuyla gerçekleşen Mutfak Konak Atölye'de geçtiğimiz haftalarda Şefin Reçetesi konseptiyle "Rezeneli Oğlak Tandır ve Otlu Pancar" menüsüyle gastronomi meraklıları ile bir araya gelen Sponza bu kez "Sıradan Yemeklik Malzemelerle Sıra Dışı Tatlılar" menüsüyle katılımcılarla buluştu.
 
OSMANLI SARAY MUTFAĞIŞef Gabriele Sponza'dan özel tarifler
Mutfak Atölyesi kapsamında gerçekleşen atölye çalışmasında Sponza, "Yalancı Panna Cotta", "Süzme Yoğurtlu Pasta" ve "Çikolatalı Yalancı Mousse" lezzetlerini atölye katılımcıları ile birlikte hazırladı. Şef Sponza'nın Mutfak Konak Atölye'ye özel olarak hazırladığı ve büyük beğeni toplayan tarifler ise katılımcılardan tam not aldı.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler