Cinsel Kuvveti Çok Arttırmak İçin Macun

Cinsel Kuvveti Çok Arttırmak İçin Macun

Cinsel Kuvveti Çok Arttırmak İçin Macun, Bunun sebebi psikolojik olduğu gibi, fiziksel de olabilir. Bunun için bir uzmana danışılmalıdır. Ondan sonra o yönde bir tavır ve tedavi izlenir...

Tarih boyunca krallar, padişahlar ve erkeklikte güç ve kudret isteyenler tarafından kullanılmış olan Osmanlı Kuvvet Macunlarından Cinsel Kuvveti Çok Arttırmak İçin Macun -01-
En İyi Osmanlı Kuvvet Macunlarından - Sağlık Ve Yaşam
 
Macunun Terkîbi
*    Badem 15 gr.
*    Fındık 15 gr.
*    Fıstık 15 gr.
*    Hindistan cevizi 15 gr.
*    Çam fıstığı 15 gr.
*    Dâr-ı fülfül 15 gr.
*    Zencefil 15 gr.
*    Havlıcan 15 gr.
*    Çitlembik 15 gr.
*    Bal 400 gr.
 
Yapılışı
Eczâların hepsi iyice dövülür ve elenir. Bala karıştırılıp, macun haline getirilir. 
 
Sabah-akşam; 
ikişer çorba kaşığı yutulur. (Bu uygulama, bünyesi sağlam olan kişiler içindir. Zayıf bünyeli kişiler, sabah-akşam birer çorba kaşığı yemelidir.)
 
Kadınları cinsel yönden güçlendirmek için Macun -02-
Osmanlı Kuvvet Macunları - Sağlık Ve Yaşam
 
Macunun Terkîbi
*    Lahana tohumu 50 gr.
*    Nohut 50 gr.
*    Tere tohumu 50 gr.
*    Üzerlik tohumu 50 gr.
*    Bal 600 gr.
 
Yapılışı
Eczâların hepsi iyice dövülür ve elenir. Bal a karıştırılır. Geceleri yatarken; birer yemek kaşığı yenilir.
 
Cinsel İsteksizlik - Osmanlı Kuvvet Macunları - Sağlık Ve Yaşam
Erkeklerde görülen cinsel isteksizliğin sebepleri Erkeklik organının boyunun (kişinin kendi düşüncesine göre) normalden küçük olması, iktidarsızlık, erken boşalma gibi özel durumlar, ne kendisini ne de eşini tatmin edememe duygusuna kapılma, çevre ve yaş faktörüdür diyebiliriz.
 
Birçok erkeğin cinsel aletinin boyu normal olduğu halde, bunu yeterli görmeyip, daha fazlasını bekler. Normalde uyarılmış bir erkeklik organı boyu; 12-16 cm. arasındadır. Uyarılmış durumda iken erkeklik organı, en çok siyah ırkta büyüktür. Bunu beyaz ırk ve sarı ırk izler. Aslında bu da fazla bir önem taşımaz.
 
Çünkü erkeklik organı, eğer kendisini kabul eden kadınlık organına girebilecek kadar büyükse, ortada bir problem yok demektir. Bu yüzden de aşağılık kompleksine kapılmaya ve cinsel ilişkiden soğumaya sebep yoktur. Eğer cinsel isteksizlik, iktidarsızlıktan veya erken boşalmadan dolayı meydana geliyorsa, bu hastalıkların giderilmesi durumunda isteksizlik de ortadan kalkar.
 
Erkeğin tatmin edememe duygusuna kapılması da, cinsel isteksizliğe yol açabilir. Bunun sebebi psikolojik olduğu gibi, fiziksel de olabilir. Bunun için bir uzmana danışılmalıdır. 
 
Ondan sonra o yönde bir tavır ve tedavi izlenir. Çevre faktörünün, erkeği cinsel yönden soğutmada önemli bir etkisi vardır. Kişinin sosyal çevrede duyduğu, bazı aşırı erkeklik abartmaları ve yalanlar, kendini kötü hissetmesine hatta cinsel ilişkiden soğumasına sebep olabilir.
 
Yaş faktörü de, yine rûhi yönden erkeği etkileyebileceği gibi, bedensel açıdan da etkiler. Ayrıca bunların dışında kadının yatak hayatındaki bilgisizliği ve tek düzeliği de, erkeği cinsel yönden isteksiz hale getirebilir. Bu gibi durumlarda kadının kendine dikkat etmesi ve itici hareketlerden kaçınması gerekir. Özellikle bedenine dikkat etmelidir.
 
Doğumdan sonra ya da orta yaşlarda kadının kendini bırakıvermesi ve kendini çocuğuna adaması, erkekte soğukluğa neden olur. Giyim şekli, fiziği ve hareketleriyle kendine her zaman dikkat eden bir kadın, erkeğin cinsel soğukluğunu çok rahat bir şekilde geride bırakabilir. 
 
Eşlerin ara sıra seyahate çıkmaları da, cinsel ilişkinin sürekliliğini sağlar. Çoğu insan, cinsel ilişkiyi akşamları yapmaktadır. Halbuki erkek ve kadının yorgunluğuna denk gelen bu cinsel ilişki, pek zevkli olmayabilir. Hem sağlık, hem de hamileliği sağlamak amacıyla en uygun cinsel birleşme zamanı, sabah vakitleridir.
 
Eğer erkekte, bedensel bir güçsüzlük tespit edilirse, kuvveti arttırmak için, kitabımızdaki macunlardan konuyla ilgili olanlarının kul anılması faydalı olacaktır.
 
Kadınlarda görülen cinsel isteksizliğin sebepleri Eşiyle arasındaki büyük yaş farkı, erkeğin yanlış ve kaba davranışları, gebe kalma korkusu, yanlış dini eğitim, cinsel hastalıklar (rahim iltihabı, rahimde tümör, vb.), ruhsal şok, çevrenin etkileri ve doğum sırasında meydana gelen yaralanmalardır, diyebiliriz. Ayrıca üstü kapalı bir neden daha vardır ki; o da kadının doğuştan gelen cinsî isteksizliğidir. Bu durum, psikiyatristler ve cinsel ik konusunda uzman olan kişilerle görüşülerek çözülebilir. 
 
Kadın ve erkeğin arasında yaş farkı fazla olursa, belli bir zaman sonra ilerlemiş yaşından dolayı, erkeğin cinsel organı yeteri kadar sertleşmeyebilir. Kadın daha yeni uyanırken, erkeğin erken boşalması, kadının bu cinsel temastan bir şey anlamamasına neden olur. Erkeğin yaşının kadının yaşından çok fazla olduğu durumlarda; erkeğin, eşinin performansına yetişememesi gibi bir durum da ortaya çıkabilir.
 
Bu da kadının cinsel yönden isteksiz hale gelmesine sebep olur. Bu gibi durumlarda genel ikle görev erkeğe düşer. Cinsel temastan önce hanımını uyartmalıdır. Eşine karşı cinsel açıdan; sabırsız, kaba ve bencil davranan bir erkek, eşini cinsel birleşmeden çok çabuk soğutur. Bu durumda kadın, cinsel münasebeti; acı ve korku uyandıran bir olaya benzetir.
 
Bu da cinsel soğukluğu beraberinde getirir. Erkeğin cinsel yetersizlikleri ve yeteneksizlikleri de, aynı sonucu doğurur. Bu gibi durumlarda, erkeğin ve kadının daha iyi bilinçlenmesi ve birbirlerine karşı davranışlarının sonuçlarını daha iyi görebilmeleri için bir uzmana gitmeleri gerekmektedir. Daha fazla çocuk sahibi olmak istemeyen kadınlar çoğu kez cinsel ilişkiden soğuyabilir. 
 
Ama korunma yöntemleri ile bunun önüne geçilebilir. Cinsel ilişkiler, günah veya süflî işler gibi görüldüğünde de, cinsel isteksizlik meydana gelebilir. Hatta bu kadını frijitli- ğe (cinsel yönden hiçbir zevk hissetmemeye) kadar götürebilir. Böyle durumlar psikolojik kökenli olduğu için; bir uzmanın veya kendi kocasının olumlu telkinleriyle aşılabilir.
 
Rahim iltihabı, yumurtalık veya başka bir cinsel organ iltihabı çeken kadınlar, cinsel ilişkiden acı duyar. Hastalığın tedavi edilmesiyle ve telkinle bu durum önlenebilir. Geçmişte yaşanmış kötü bir cinsel tecrübe, daha önceki bir ilişkideki cinsel dengesizlik veya yakın akraba, yakın arkadaş ve dost kaybı, kadında kuvvetli bir cinsel isteksizliğe neden olabilir.
 
Tedavi için bir psikiyatrist şarttır. Kayınpeder, kayınvalide ve diğer ev üyeleriyle kadının arasındaki anlaşmazlık da aynı sonucu getirir. Kadının gereksiz tartışmalara girmemesi ve eğer mümkünse ailece başka bir yerde yaşamaya devam etmeleri bu durumun üstesinden gelebilir. 
 
Doğumda meydana gelen yaralanmalar, zor yapılan doğumlar ve doğum sırasında kadınlık organının genişlemesi, kadının cinsel ilişkiden bir şey anlamamasına neden olur. Bu da yine psikolojik ve tıbbî tedavi ile atlatılabilir.
 
Şu husus da unutulmamalıdır ki; doğumdan sonra, kadının cinsel duyguları azalmaz. Tersine fazlalaşır. Bazı kadınlar ilk çocuklarını dünyaya getirdikten sonra tam anlamıyla tatmin olabilmektedir. Sonuç Erkekte veya kadında meydana gelen cinsel isteksizliklerin, önce nedenleri teşhis edilmelidir. Sonra da, psikolojik, çevresel veya bedensel bir hastalıktan kaynaklanan bu nedenleri ortadan kaldırmanın yol arı aranmalıdır.
 
Kişi eğer şişman ise zayıflamalıdır. (Erkeklerde aşırı yağ dokusu, dişi seks hormonlarının çoğalmasına neden olur.) Zinde olmaya çalışmalı ve düzgün aralıklarla spor yapmalıdır. Evdeki ya da işteki gerginliği azaltmak için, ara sıra tatile çıkmak gerekir. Bunun dışında, eşler birbirlerine karşı olumlu telkinlerde bulunmayı da ihmal etmemeli, olaylara olumlu yaklaşılmalı ve karşı tarafı kırmamaya özen gösterilmelidir. Bu bölümdeki terkiplere gelince:
 
Bu terkipler insanlar üzerinde ısıtıcı ve kızdırıcı etki yapıp, şehveti arttırmaktadır. Uyum ve düzen içinde yapılan tedavi Allah’ın izniyle sonuç verecektir. İlaçları, belirtildiği şekilde kullanmak ve dozlara dikkat etmek gerekir. Mizaca uygun ve maddeleri kolay bulunabilecek olanlar seçilmelidir.
 
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler