Köyceğiz Müzik ve Lezzet Şöleni Hazırlıkları Tamamlandı

Köyceğiz Müzik ve Lezzet Şöleni Hazırlıkları Tamamlandı

Yaz tatilinin başlamasıyla birlikte Köyceğiz'de festival heyecanı doruğa ulaşıyor. 21-30 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan "Yaz Festivali", yerli ve yabancı turistleri müzik..

 
Köyceğiz Yaz Festivali Hazırlıkları Tamamlandı: Müzik ve Lezzet Şöleni
Türk Aşçı Haberleri - Köyceğiz'de 21-30 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Yaz Festivali için tüm hazırlıklar tamamlandı. Festivalde, konserlerin yanı sıra Anadolu’nun çeşitli lezzetlerinin sunulacağı panayır alanı da katılımcıları bekliyor.
 
Köyceğiz'de Festival Coşkusu Başlıyor
Yaz tatilinin başlamasıyla birlikte Köyceğiz'de festival heyecanı doruğa ulaşıyor. 21-30 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan "Yaz Festivali", yerli ve yabancı turistleri müzik dolu günlerle buluşturacak. Anadolu’nun zengin müzik kültürü, farklı sanatçıların performanslarıyla sahnede hayat bulacak.
 
Etkinlik Programı ve Konserler
Festivalin açılışı, 21 Haziran’da Karadeniz’in sevilen ezgilerini seslendirecek Grup Körfez’in konseriyle yapılacak. 22 Haziran’da İstanbul Girls Orchestra, sadece kadın müzisyenlerden oluşan kadrosuyla sahne alacak. 23 Haziran’da ise Köyceğiz Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği’nin en güzel eserlerini icra edecek.
 
Ege’nin hüzünlü türkülerini 25 Haziran’da Adem Kazan, İç Anadolu’nun muhteşem türkülerini ise 26 Haziran’da Mustafa Selçukoğlu seslendirecek. 28 Haziran’da ünlü grup Zakkum, hit şarkılarıyla Köyceğizlilere unutulmaz bir gece yaşatacak. 29 Haziran’da Deniz Sakınak’ın türküleriyle devam edecek olan festival, 30 Haziran’da Yörük Yaren Gecesi ile sona erecek ve Yörük Kültürüne özel bir kapanış yapılacak.
 
Panayır Alanında Alışveriş Keyfi
Festival süresince, ziyaretçilerin yöresel ürünlerden hediyelik eşyalara, takı tasarımlarından tekstil ürünlerine kadar geniş bir yelpazede alışveriş yapabilecekleri bir panayır alanı kurulacak. Ayrıca festivalde sunulacak olan yöresel lezzetler, katılımcılara Anadolu’nun farklı bölgelerinin eşsiz tatlarını keşfetme fırsatı sunacak.
 
Türk Aşçı Haberleri olarak, Köyceğiz Yaz Festivali'nin müzik ve lezzet dolu programını sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu eşsiz etkinlik, müzikseverler ve gurmeler için unutulmaz bir deneyim olacak.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler