Nilsen Makine'den Mutfak Teknolojileri Dönemi Başlıyor

Nilsen Makine'den Mutfak Teknolojileri Dönemi Başlıyor

Nilsen Makine Sahibi Önder Mutlu, %100 verimlilikle çalışan otomatik yemek makinaları ile profesyonel mutfak endüstrisi 'nde yeni bir dönem başlayacak” dedi. Endüstriyel mutfak..

Mutfak Teknolojileri,galeri,endüstriyel ,mutfak
 
Nilsen Makine'den Mutfak Teknolojileri Dönemi Başlıyor
 
Yemek endüstrisinin yerli oyuncusu Nilsen Makine, yerli imkânlarla ürettiği otomatik yemek makineleri profesyonel yemek sektörünü çağa ayak uydurmasına öncülük ediyor. Nilsen Makine Sahibi Önder Mutlu, %100 verimlilikle çalışan otomatik yemek makinaları ile profesyonel mutfak endüstrisinde yeni bir dönem başlayacak” dedi.
 
Nilsen Makine'den Mutfak Teknolojileri Dönemi BaşlıyorEndüstriyel mutfak dünyasının yerli üreticisi Nilsen Makine, yerli üretimle üretilen ve patentleri kendisine ait otomatik yemek makineleri ile dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Ürünleriyle sektörde yeni bir çağ başlatan şirket, yurtiçi ve yurtdışındaki profesyonel mutfakların dijitalleşme yolunda yardımcısı oluyor.
 
Türkiye gastronomi haberlerinde ve mutfak haberlerinde yer alan bilgilere göre Dünyada tek olan otomatik yemek makinelerini Türkiye’de üretiliyor
 
Nilsen Makine Sahibi Önder Mutlu, “Yurtiçi ve yurtdışında 50’den fazla markanın 1000’lerce mutfağında kullanılan ürünlerimizle müşterilerimize yeni bir çağın kapılarını aralamalarında destekçi oluyoruz. Patenti bizde olan ve dünyada tek olan otomatik yemek makinelerinin gördüğü ilgiyi hem firmamız açısından hem de ülkemizin geleceği açısından umut verici bir gelişme olarak düşünüyorum. Üretimin Türkiye’de yapıldığı makinelerimiz yakın zaman içinde dünyanın her köşesinde milyonlarca insana yemek pişirecek” dedi.
 
Yemek makineleri ile %100 verimlilik
 
Mutlu, Türkiye’den başlattıkları kıvılcım ile dünya endüstriyel mutfak sektörünün gelişimine liderlik etmeyi hedeflediklerini belirterek, “Profesyonel mutfak endüstrisinde yeni bir dönem başlayacak. Yaptığımız AR-Ge çalışmalarımız sonucunda geliştirdiğimiz yemek makineleri, hijyen ve tasarruf açısından çığır açarak üretici ve tüketiciler için en mükemmelini ortaya çıkıyor.
 
Nilsen Makine'den Mutfak Teknolojileri Dönemi Başlıyor
Ürünlerimiz mutfaklarda %100 verimlilik sağlıyor. Yurtiçinde 100’ün üzerinde profesyonel mutfakta yer alan ürünlerimiz yurtdışında da ABD, Suudi Arabistan, Avusturya başta olmak üzere 10 ülkede kullanılıyor” ifadelerini kullandı.
 
Pilavdan aşureye 100’ün üzerinde yemek tam kıvamında
 
Otomatik yemek makineleri ve Mutfak Teknolojileri hakkında bilgi veren Mutlu, “İlk olarak el değmeden üretim yapan makinelerimiz mutfaklarda yaşanan iş gücü, verimsizlik, yüksek maliyetler ve eleman sorununa çözüm sunuyor. Reçete üzerinden yemek yapan makinalar pilavdan çorbaya, aşureden sulu yemeklere kadar 100’ün üzerinde yemek yapabiliyor. Ölçü üzerinden yemek yapıldığı için de her zaman aynı tatta, aynı kıvamda yapabiliyor. Yemek sayısı isteğe göre destek sağlanarak da artırılabiliyor. Enerji maliyetlerini de hesaba katıldığında %30’un üzerinde tasarruf sağlıyor. Ürünleri satın alan müşterilerimiz kısa bir tanıtım sürecinin ardından kullanmaya başlıyor” şeklinde konuştu.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler