Dr. Nevin Halıcı Yemek ve Mutfak Kültürü Ödülleri

Dr. Nevin Halıcı Yemek ve Mutfak Kültürü Ödülleri

2023 Yılının En iyilerinin belirlendiği bu organizasyonda pek çok ünlü firma ve isim değerlendirilmektedir. Prestij sahibi firma ve isimlerin Türk Gastronomisine verdiği..

Dr. Nevin Halıcı Yemek ve Mutfak Kültürü Ödülleri....
 
Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu himayelerinde bu yıl 07 Temmuz'da  2.'si düzenlenecek olan Dr. Nevin Halıcı Yemek ve Mutfak Kültürü Ödülleri Tuzla'da gerçekleşiyor.
 
2023 Yılının En iyilerinin belirlendiği bu organizasyonda pek çok ünlü firma ve isim değerlendirilmektedir. Prestij sahibi firma ve isimlerin Türk Gastronomisine verdiği katkılar neticesinde belirlenen sonuçlar göz önüne alınarak yılın en iyileri oy çokluğu ile seçilir.
 
Seçilen isimler ve firmalar onurlandırılmak üzere Dr. Nevin Halıcı Yemek ve Mutfak Kültürü Ödülleri Organizasyonuna davet edilir.
 
2023 Yılının En'leri ise şu şekildedir;
 
* Kars Kaz Evi Nuran Abla
 
* Hacı Abdullah Lokantası
 
* Hakkı Zade Hafız Mustafa 1864
 
* Mengen Belediyesi Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivali
 
* Trakya Üniversitesi Sultan II.Bayezid Külliyesi İmaret Müzesi
 
* Yeditepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü
 
* Kocaeli İzmit Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
 
* Tuzla Belediyesi Palmiye Balık Restaurant
 
* Yılın En İyi Aşçısı Hasan Çetin
 
* Tusid Gastronomi Dergisi
 
Dr. Nevin Halıcı Yemek ve Mutfak Kültürü Ödülleri....


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler