Zeytinyağlı Ve Kekikli Hindi Füme

Zeytinyağlı Ve Kekikli Hindi Füme "Polonez"

Polonez, geleneksel tatları yeni nesil tatlara uyarlayarak özgün lezzet formülleri geliştirmeye devam ediyor. “Fit Yaşam” serisine eklenen Zeytinyağlı ve Kekikli Hindi Füme Eti Türki..

Polonez’den yepyeni bir lezzet: Zeytinyağlı ve kekikli hindi füme
 
Polonez, yüksek protein, düşük yağ ve yüzde 25 daha az sodyum içeren Fit Yaşam ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Soğuk Sıkım Sızma Zeytinyağı ve kekiği hindi fümede buluşturan lezzet, Türkiye’de ilk ve tek.  
 
Türk aşçı haberleri ve güncel mutfak haberleri olarak bize bize verilen bilgilere göre Polonez, geleneksel tatları yeni nesil tatlara uyarlayarak özgün lezzet formülleri geliştirmeye devam ediyor. “Fit Yaşam” serisine eklenen Zeytinyağlı ve Kekikli Hindi Füme Eti Türkiye’de ilk kez raflara çıkıyor. 
 
Kahvaltılarda sıklıkla tercih edilen ikili zeytinyağı ve kekiğin, hindi füme etiyle harmanlanmasından oluşan bu yeni tat,  yüzde 25 oranda daha az sodyum içeriyor. 
 
Soğuk sıkım sızma zeytinyağı ve kekik ile harmanlanan hindi füme, odun talaşında fümelenerek, enfes lezzetine kavuşuyor. 
 
Yüksek protein içeriği ile,  Sandviçlere, kahvaltı sofralarına ve atıştırmalık tabaklarına lezzet katacak yeni Polonez, “Glutensiz” etiketine de sahip olması ile hem formunu koruyanların yanı sıra hem çölyak hastalarının hem de gluten tüketimine dikkat edenlerin de sofralarında yerini alacak. 
 
Zeytinyağlı Ve Kekikli Hindi Füme "Polonez"


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler