"Spago" İstanbul

Taş fırın pizzaları, meze ve el yapımı makarnaları gibi lezzetler de yer alıyor. "Bademli Somon" ve "Dağ Mantarlı Pizza" benim en sevdiğim lezzetleri. Bu güzel restoranı deneyimlemenizi önerilir. Bomonti'de St. Regi.

"Spago" İstanbul....
 
Bomonti'de St. Regis'in terasında yer alan Spago, Oscar törenlerinin aşçısı ünüyle bildiğimiz en başarılı şeflerden Wolfgang Puck imzası taşıyor. İstanbulda en iyi restoranlardan olan Spago restoran menüsü, Amerika, Asya ve İtalyan mutfaklarından esintiler taşıyor. 
 
Taş fırın pizzaları, meze ve el yapımı makarnaları gibi lezzetler de yer alıyor. "Bademli Somon" ve "Dağ Mantarlı Pizza" benim en sevdiğim lezzetleri. Bu güzel restoranı deneyimlemenizi önerilir.
 
"Spago" İstanbul
(Harbiye, Mim Kemal Öke Cd. No:35, 34365 Şişli/İstanbul)
+90 212 368 08 08


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler