Türkiyenin Şampiyon Aşçıları

Türkiyenin Şampiyon Aşçıları

Türk aşçı haberleri olarak gastronomi haberlerinde edinmiş olduğumuz bilgilere göre Başkan Çetin; Konuyla ilgili yapmış olduğu bilgilendirmede, “Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gastronomi..

 
Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencileri, geçtiğimiz hafta, Uluslararası Aşçılar Şampiyonası’nda altın madalyaya uzanmışlardı. Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin ise aşçılık mesleğinde şampiyon öğrencilerle buluştu.
 
Türk aşçı haberleri olarak gastronomi haberlerinde edinmiş olduğumuz bilgilere göre Başkan Çetin;
 
Konuyla ilgili yapmış olduğu bilgilendirmede, “Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencileri, 
 
8. Dünya Helal Zirvesi Uluslararası Aşçılar Şampiyonası’nda üniversiteler kategorisinde 7 ülke arasında birinci olarak altın madalya alan öğrencilerimizi tebrik ederim” ifadelerini kullandı.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler