Şef Ziya Çıkrıkçı'dan Yılbaşı 'nda Conrad Usulü Kutlama

Şef Ziya Çıkrıkçı'dan Yılbaşı 'nda Conrad Usulü Kutlama

24 Aralık’ta manzara restoran ’da gerçekleşecek Noel yemeğinde fırınlanmış hindi ve Noel spesiyallerinin yer aldığı geleneksel set menü sizi bekliyor. 31 Aralık’ta yine..

Şef Ziya Çıkrıkçı'dan Yılbaşın'da Conrad Usulü Kutlama
 
Türkiye gastronomi haberlerinde yer alan bilgilere göre, Conrad Istanbul Bosphorus kutlama seçenekleriyle yılbaşı menülerinde eşsiz bir gastronomi deneyimine dönüştürüyor. Otelden içeri girdiğiniz andan itibaren her köşede yeni yıl ruhunu ve sıcaklığını hissedeceksiniz. 
 
24 Aralık’ta Manzara Restaurant’ta gerçekleşecek Noel yemeğinde fırınlanmış hindi ve Noel spesiyallerinin yer aldığı geleneksel set menü sizi bekliyor. 31 Aralık’ta yine Manzara Restaurant’ta sunulan gala yemeğinde ise Executive Şef Ziya Çıkrıkçı’nın imzasını taşıyan bir açık büfe var. 
 
Şef Ziya Çıkrıkçı'dan Yılbaşın'da Conrad Usulü Kutlama
Karşılama kokteyliyle başlayacak etkinlikte Zeynep Doruk ve grubu canlı performansı sergileyecek. Summit Bar & Terrace’taki gala yemeğinde ise DJ performansı eşliğinde gurme sushi set yılbaşı menüsü sunuluyor.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler