Şef Sefa Ceylan Kimdir?

Şef Sefa Ceylan Kimdir?

Kariyerine 2005’te Martı Myra Hotel Antalya’da başlayan ve 2012’den bu yana çeşitli otellerde ve restoranlarda Executive Chef olarak görev alan başarılı şeflerden Sefa Ceylan, Bolu Abant İzzet..

 
Sefa Ceylan Radisson Blu Bosphorus'ta Executive Chef Olarak Göreve Bașladı!
 
Turizm ve otelcilik sektöründeki 15 yılı aşkın güçlü geçmişiyle dikkat çeken Sefa Ceylan, Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul’un Executive Chef’i olarak göreve geldi.
 
Kariyerine 2005’te Martı Myra Hotel Antalya’da başlayan ve 2012’den bu yana çeşitli otellerde ve restoranlarda Executive Chef olarak görev alan başarılı şeflerden Sefa Ceylan, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi – Mutfak Yönetimi bölümü mezunu.
 
One Resort World Hotel Antalya, Grand Hyatt Dubai, InterContinental Istanbul, Four Points by Sheraton Istanbul, Ramada Hotel Istanbul gibi otellerde ve Paul Restaurant Istanbul, Tora Restaurant, Carte Balanche Restaurant gibi restoranların çeşitli kademelerinde yer alan Sefa Ceylan, son olarak DoubleTree by Hilton Istanbul – Moda’da Executive Chef olarak çalıştı. 
 
Osmanlı ve Türk mutfağından İtalyan mutfağına, birçok farklı kültürün mutfaklarında deneyimlerini pekiştiren Türk mutfağı şeflerinden Ceylan, sahip olduğu sertifikalarla da dikkat çekiyor. 
 
Güçlü geçmişinin ardından Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul’daki yeni görevine başlayan Şef Ceylan, otelin restoran ve yemek hizmetlerinden sorumlu olacak. Sefa Ceylan, yeme-içme sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesini Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul misafirlerine aktarmaya devam edecek.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler