Dünya Aşçılık Olimpiyatları Ne Zaman Ve Nerede Yapılacak?

Dünya Aşçılık Olimpiyatları Ne Zaman Ve Nerede Yapılacak?

Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu'ndan (Taşpakon) yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Taşpakon Genel Başkanı Öner Çulfaz, 24-27 Kasım'da Cnr Expo fuar...

 
İstanbul'da, "Dünya Aşçılık Olimpiyatları" gerçekleştirilecek...
 
Türkiye gastronomi haberleri ve aşçı haberlerinde yer alan bilgiler göre, "Dünya Aşçılık Olimpiyatları" 8. Dünya Helal Zirvesi ve 9. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı kapsamında İstanbul'da düzenlenecek.
 
Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu'ndan (Taşpakon) yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Taşpakon Genel Başkanı Öner Çulfaz, 24-27 Kasım'da CNR EXPO Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek organizasyona büyük önem verdiklerini bildirdi.
 
Organizasyonla Türkiye'nin yemek kültürü zenginliğini dünyaya tanıtmayı istediklerini kaydeden Çulfaz;
 
Türkiye mutfak haberlerinde yer alan bilgilere göre, "Kurucusu olduğumuz Dünya Müslüman Ülkeleri Aşçılar Dernekleri Platformu'nun üyesi ülkeler başta olmak üzere onlarca ülkenin temsilci, jüri üyesi ve yarışmacı göndereceği organizasyonun dolu dolu geçmesini temenni ediyoruz.
 
başarılı Türk mutfağı şeflerinden Öner Çulfaz Tüm meslektaşımız ve mesleğe gönül verenler bu etkinliğe davetlidir." ifadelerini kullandı.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler