Kurban Vekalet Bedeli Nedir? Nereden Bağış Yapılabilir

Kurban Vekalet Bedeli Nedir? Nereden Bağış Yapılabilir

Antalya Gazipaşa haberler web sitesinden almış olduğumuz bilgilere göre, bu yıl vekaletle kurban kesim bedeli yurt içi 2 bin 250, yurt dışı 1800 TL olarak açıklandı” dedi. Diyanet İşleri..

Kurban Vekalet Bedeli Nedir? Nereden Bağış Yapılabilir?
 
GAZİPAŞA İlçe Müftüsü Yunus Erdoğan, 2022 yılı Kurban Bayramı vekaletle kurban kesim bedelini açıkladı. İlçe Müftüsü Yunus Erdoğan, Türkiye Diyanet Vakfı’nın 2022 yılı vekaletle kurban kesim bedelini açıkladığını duyurdu. 
 
Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı’nın (TDV) ortaklaşa yürüttüğü “2022 Yılı Vekâlet Yoluyla Kurban Kesim Programı Tanıtım Toplantısı”nın Ankara’da yapıldığına dikkat çeken Erdoğan, “Diyanet İşleri Başkanı ve Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş hocamızın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda 2020 yılı vekaletle kurban kesim bedeli belirlendi. 
 
Türkiye gastronomi haberlerinde Antalya Gazipaşa haberler web sitesinden almış olduğumuz bilgilere göre, bu yıl vekaletle kurban kesim bedeli yurt içi 2 bin 250, yurt dışı 1800 TL olarak açıklandı” dedi.
 
NERELERDENKURBAN BAĞIŞI YAPILABİLECEK?
 
Yapılan duyuruya göre kurban bağışları, bagis.tdv.org adresinden, mobil bağış uygulamasından, Banka/PTT şubelerinden ve Müftülüklerden yapabilecek. Bağışlar için son tarih ise 9 Temmuz olarak belirlendi.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler