Şef Ziya Çıkrıkçı'dan 14 Şubat'a Özel Nefis Menü

Şef Ziya Çıkrıkçı'dan 14 Şubat'a Özel Nefis Menü

Romantik gece için hazırlanan özel menü; Somon havyarı, Miso ve Ispanak eşliğinde ‘İstiridye’ ile başlıyor, Antep fıstığı, Elma, Çarkıfelek meyvesi, Tahin ile ‘Ördek ve Kaz Ciğeri’...

Şef Ziya Çıkrıkçı'dan 14 Şubat'a Özel Nefis Menü
Trendus-Kübra Elmalı
 
Conrad İstanbul Bosphorus’un Executive Şefi Ziya Çıkrıkçı’nın imzasını taşıyan, bu romantik geceye özel hazırlanan ‘Sevgililer Günü Menüsü’ ve panoramik İstanbul Boğaz manzarası ile Summit Bar & Terrace, misafirlerine aşk dolu bir gece yaşatmaya hazır.
 
Romantik  gece için hazırlanan özel menü; Somon havyarı, Miso ve Ispanak eşliğinde ‘İstiridye’ ile başlıyor, Antep fıstığı, Elma, Çarkıfelek meyvesi, Tahin ile ‘Ördek ve Kaz Ciğeri’, ‘Bouillabaisse’ köpüğü eşliğinde Yeşil Bezelyeli, ‘Bademli Risotto’, ‘Sığır eti Wellington’ gibi seçkin lezzetler ile devam ediyor. 
 
‘Şampanya Şamandırası’ ve Ruby ve bitter çikolata eşliğindeki ‘Kübik Romantizm’ ile bu özel gecenin sonuna doğru yaklaşırken, unutulmaz anılarınıza bir yenisini eklemiş olacaksınız.
 
Özel Avantajlar ile Benzersiz Konaklama Deneyimi
 
Şef Ziya Çıkrıkçı'dan 14 Şubat'a Özel Menü
Sevgililer günü için Conrad Istanbul Bosphorus’ta konaklamak isteyen misafirler için ise; kış indirimi avantajı ile Hilton Honors üyelerine yüzde 25’e varan, üye olmayan misafirlere ise yüzde 20’ye varan indirim imkânı sağlanıyor. 
 
Sakin bir kutlama tercih eden misafirler ise, tüm yemek servislerini özel süitlerde kendilerine ait teraslarda alabiliyor.
 
Conrad Spa Soul’dan Sevgililere Özel ‘Soul Mate’ Paketi
 
Conrad İstanbul Bosphorus misafirlerine bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan Conrad Spa Soul, Sevgililer Günü’ne özel yüzde 25’e varan indirim avantajları ve çiftlere özel ‘Aromatik Hamam’ ve ‘Aromatik Masaj’ uygulamalarını içeren ‘Soul Mate’ paketiyle şehir hayatının getirdiği stres ve yorgunluğun izlerini siliyor.
 
 
 


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler