Geleceğin Şeflerinden Evren Eroğlu Kimdir?

Geleceğin Şeflerinden Evren Eroğlu Kimdir?

28 yaşındayım. Kuşadası’nda zincir bir otelin A la Cartlardan sorumlu şef olarak çalışmakta' yım. Meslekte çıraklıktan itibaren birçok alanda çalıştım ve bu süre zarfında Adnan Mende..

Geleceğin Şeflerinden Evren Eroğlu Kimdir?
 
Ben Evren Eroğlu, 28 yaşındayım. Kuşadası’nda zincir bir otelin A la Cartlardan sorumlu şef olarak çalışmaktayım. 
 
Meslekte çıraklıktan itibaren birçok alanda çalıştım ve bu süre zarfında Adnan Menderes Üniversitesi’nde Yiyecek İçecek İşletmeciliği bölümünü bitirdim.
 
Bölümün öğretici sertifikasını da aldım. Şu anda da aynı üniversitede tezli yüksek lisans eğitimi alarak meslekte akademik olarak da ilerlemekteyim. 
 
İyi seviyede İngilizce biliyorum ve Almanca eğitimi alıyorum. Mesleki değerin istenilen seviyeye gelmesi ve paylaşımın artması açısından birlik olmak çok önemli bir unsur. 
 
Bu anlamda Euro Toques ailesine dahil olmaktan memnuniyet duyarım. Tüm şeflere başarılı bir yıl olmasını dilerim.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler