Şef Mehmet Kamay Kimdir?

Şef Mehmet Kamay Kimdir?

Gaziantepin en ünlü Restoranı ve çok elit insanların uğrak yeri olan Beyoğlu Restoranında Aşçıbaşı olarak devam ediyorum. Aynı zamanda Gaziantepin UNESCO şehri olması için çok mücadele...

Şef Mehmet Kamay Kimdir?
 
Gaziantep doğumluyum. Mesleki kariyerime en üst devlet adamlarına hizmet etmekle geçti.
 
Şu anda Gaziantepin en ünlü Restoranı ve çok elit insanların uğrak yeri olan  Beyoğlu Restoranında Aşçıbaşı olarak devam ediyorum. Aynı zamanda Gaziantepin UNESCO şehri olması için çok mücadele ettim.
 
Gaziantep Zeugma Aşçılar ve Gastronomi Derneği başkanıyım.
 
Yurtdışında ve yurtiçinde çok iyi çalışmalara imza attım. Şu an çalışmalarımı Euro Toques Türkiye ile devam etmeye karar verdim. 
 
Euro Toques Türkiye Yönetimine Ve Milli Takıma Çok Teşekkür Ederim.
 
Hep birlikte nice güzel çalışmalara, Sevgi ve saygılarımla...
 
Executive Chef Mehmet Kamay
 
Şef Murat Baykut Kimdir?


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler