Alfons Schuhbeck; İflastan Başka Çarem Kalmadı...

Alfons Schuhbeck; İflastan Başka Çarem Kalmadı...

Çok sayıda lüks restoranı bulunan Alfons Schuhbeck, Almanya’da ilk defa büyük çadırlarda fuar ve festivallerde yemekli şovlar, aşçılık..

Alfons Schuhbeck; İflastan Başka Çarem Kalmadı...
 
Almanya’nın çok yıldızlı ünlü aşçısı Alfons Schuhbeck’in korona pandemisi nedeniyle iflas ettiği duyuruldu. Ünlü aşçı parti servisi ve lüks restoranları ile yüzlerce kişiye iş imkânı sağlıyor, dünya yıldızlarını ağırlıyordu.
 
Korona pandemisi nedeniyle iflas açıklayanlara Almanya’nın dünyaca tanınmış Michelin yıldızlı ünlü aşçıcı Alfons Schuhbeck de eklendi. “İflastan başka çarem kalmadı” diye açıklamada bulunan 72 yaşındaki ünlü aşçı, “Verilen yardım sözleri yerine getirilmedi. Kendi imkânlarımla buraya kadarmış. Üzülerek son adımı atmak zorunda kaldım” dedi.
 
Alfons Schuhbeck' in Aşçılık Okulu Var...
 
Başta Münih olmak üzere çok sayıda lüks restoranı bulunan Alfons Schuhbeck, Almanya’da ilk defa büyük çadırlarda ve fuar ve festivallerde yemekli şovlar yaparak dünyaca tanınır hale gelmişti. Aynı zamanda aşçılık okulu bulunan Schuhbeck, televizyonlardaki yemek prgramlarının aranan yüzlerinin başında geliyordu. Bayern Münih futbol takımının yemek servisini de yapan ünlü aşçı, kendi adını taşıyan dondurma ve baharat markasının da sahibiydi.
 
Türk aşçı haberleri olarak edinmiş olduğumuz bilgiye göre  Alfons Schuhbeck, "Ayakta Kalmaya Çalışacağım" Diyor...
 
İflasa rağmen Münih’teki iki restoranını açık tutmaya çalışacağını belirten Schuhbeck, “Daha önce de krizler yaşadım. Ancak bu başka çıktı. Buna rağmen ayakta kalmaya gayret edeceğim” dedi. İflas başvurusunun Münih mahkemesince resmileştiği duyuruldu.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler