Şef Mehmet Yalçınkaya'dan İmza Yemekler...

Şef Mehmet Yalçınkaya'dan İmza Yemekler...

Tüm hazırlıkları tamamlanan restoranın, özel minimal dekorasyonu, dünyadaki örnekleri gibi yemeğe odaklan -ma sağlayan atmosferi, özel...

Şef Mehmet Yalçınkaya'dan İmza Yemekler...
 
Yemek yarışmasının ünlü moderatörü, gastronomi dünyasının sevilen ismi Mehmet Yalçınkaya, MYK Cafe Restoran ile sevenleriyle buluşuyor. Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya, MYK Cafe Restoran ile sevenleriyle buluşuyor. 
 
Pandemi sürecinde tüm hazırlıkları tamamlanan restoranın, özel minimal dekorasyonu, dünyadaki örnekleri gibi yemeğe odaklanma sağlayan atmosferi, özel sunumları ve şefin imza yemekleri ile 5 duyuya hitap ederek yemeği farklı bir deneyim haline getiren özel bir mekan olduğu belirtildi. 
 
Ünlü Türk mutfağı şeflerinden Mehmet Yalçınkaya ile buluşma, yemeğin hikayesini deneyimleme gibi farklı konseptte ‘Chef Table’ uygulamaları ile sektöre farklı bir bakış açısı sunacak restoran Yeşilköy’de hizmete açıldı. 
 
Son dönemde gastronomi haberlerinde sıkça yer alan haberde:
 
Geleceğin şeflerinin yetiştiği Gastro Arena, imza yemekler ile hizmete açılan MYK Cafe Restoran ve çok yakında hizmete açılacak Chef Market ile Mehmet Yalçınkaya’nın; dünyadaki örnekleri gibi yemeği, sosyalleşmeyi ve eğitimi içeren yeni nesil bir Arena anlayışını gastronomiye kazandırdığı vurgulandı.


Türk Aşçı Haberleri Ve Güncel Mutfak Haberleri Not::
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İlgili haber kopyalanarak başka bir site tarafından yayınlanmaya ihtiyaç duyulduğu takdirde kaynak gösterilerek ve web sitemize link verilerek kullanıması mümkündür.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler