Şef Can Akçay İle Scarlet Etilerde Muhteşem Lezzetler

Şef Can Akçay İle Scarlet Etilerde Muhteşem Lezzetler

Lezzet anlayışı ve alanındaki uzmanlıkla gastronomi dünyasının favori adreslerinden Scarlet Etiler, yenilediği menüsü ve dekorasyonuyla keyfini...

Şef Can Akçay İle Scarlet Etilerde Muhteşem Lezzetler
 
Et konusundaki uzmanlığı ile ünlü, lezzet anlayışı ve özgün kimliği ile alanında fark yaratan İstanbul’un gözde yeme – içme adreslerinden Scarlet Etiler, yeni menüleri ve yenilenen dekorasyonu ile ilgi görüyor. 
  
Lezzet anlayışı ve alanındaki uzmanlıkla gastronomi dünyasının favori adreslerinden Scarlet Etiler, yenilediği menüsü ve dekorasyonuyla sezon keyfini zirvede yaşatıyor. 
 
Scarlet Etiler’de Yeni Bir Dönem…
Lezzet konusundaki uzmanlığı ile yenilediği menüsünde de kusursuz tatlar sunan Scarlet Etiler, başta müdavimleri olmak üzere damak tadına önem verenler arasında heyecan yaratıyor. 
 
Scarlet Etiler’in Executive Chef’i Can Akçay’ın özenle hazırladığı yeni menü lezzetleri, hem örnek yemek sunumlarıyla, hem de tatlarıyla iştah kabartıyor. 
 
Şef Can Akçay İle Scarlet Etilerde Muhteşem Lezzetler
Gastronomi dünyasında örnek restoranlardan Scarlet Etiler’in yeni menüsünde, kendine hayran bırakan birçok seçenek bulunuyor. Mutlaka denenmesi gerekenler arasında Taze Burrata, Fırınlanmış Dana İlik, Karides Tempura, Steak Tempura, Risotto Assado, Brodetto Soslu Dana Yanak, Lavantalı Brûlée gibi lezzetler yer alıyor. 
 
Yeni Dekorasyon, Yeni İmaj…
Girer girmez kendini belli eden kristal sarkıt aydınlatmalar, daha ferah renkler, heybetli sütunlar, konforlu oturma grupları gibi birçok öğeyle yenilenen dekorasyon da ilgi çekiyor. Mevcut salon ve bahçenin yanı sıra özel rezervasyonla servis veren 3 ayrı VIP odasında da kişiye özel servis veren Scarlet Etiler, geniş barıyla da göz dolduruyor. 
 
Şef Can Akçay İle Scarlet Etilerde Muhteşem Lezzetler
İstanbul’un en büyük barı olma özelliğine sahip 13 metre uzunluktaki göz alıcı Scarlet Etiler barı, artizan kokteylleriyle tam not alırken, arzu edilen sosyal mesafeli sosyalliği de keyifle yaşatıyor. 
 
Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı, yeni menüsü, 13 metrelik geniş ve ihtişamlı barı, artizan kokteylleri, kişiye özel VIP odaları gibi birçok özelliği ile öne çıkan Scarlet Etiler, kusursuz deneyimler yaşamak isteyenleri ağırlıyor. 


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Türk Aşçı Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.turkascihaberleri.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler