Şef Ayşem Öztürk Hayatını Kaybetmiştir...

Şef Ayşem Öztürk Hayatını Kaybetmiştir...

Ayşem Öztürk Şefimizin ölümü 'ne Derin Üzüntülerimizi Belirterek, Merhumeye Allahtan Rahmet, Camiamıza, Meslektaş -ımızın Ailesine Ve Sevdik..

Şef Ayşem Öztürk Hayatını Kaybetmiştir....
 
Taşfed Milli Takım Şefi Ayşem Öztürk'ün Üzücü Ölüm Haberini Aldık. Camiamızın, Ailesinin Ve Sevdiklerinin Başı Sağolsun...
 
Türk Aşçı Haberleri Olarak;
Ayşem Öztürk Şefimizin ölümüne Derin Üzüntülerimizi Belirterek, Merhumeye Allahtan Rahmet, Camiamıza, Meslektaşımızın Ailesine Ve Sevdiklerine Baş Sağlığı Dileriz...
 
Taşfed Artistik Sanat Dalları ve Display Milli Takım Şefi Ayşem Öztürk Kimdir?
 
1972 yılı Ankara doğumlu. İlk, ortaokul ve liseyi İskenderun'da tamamladı. Ankara Hacettepe Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olarak iş hayatına girdi. 
 
2006 yılında iş hayatından ayrılıp tamamen mutfak tarafına geçti...
Özellikle pasta tasarımı konusunda çalışmalara başladı. 2009 yılında TV8 kanalında 13 bölümlük “Pasta Atölyesi” isimli butik pastacılık üzerine bir program hazırlayıp, sundu.
 
Katıldığı ilk yarışma olan 2011 yılında 9. Uluslararası Gastronomi Festivali’nde bir mansiyon ve bir bronz madalya kazandı.
 
2012 yılında ikinci katılımında bir altın ve bir gümüş madalya ile dereceye girdi.
 
2016 yılında İngiltere’de gerçekleşen 37th Hotelympia Salon Culinary yarışmasında çiçek buketi dalında Altın madalya ve Kategorisinde en iyisi seçildi.
 
Aynı yarılmada Minyatür dalında da Bronz madalya almaya hak kazandı.
 
Carlos Lischetti, Cake Design Pirikos, Kaysie Lackey gibi uluslararası tanınmış butik pasta tasarımcılarından eğitimler aldı.
 
Özellikle yenilebilir şekerden çiçek yapımı ve düğün pasta tasarımı ile ilgili olarak İstanbul içi ve İstanbul dışı eğitimler veren Ayşem Öztürk Hayatını Kaybetmiştir...
 


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer mesleki haberinizin yada yemek tarifinizin sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki prosedürleri inceleyerek gönderebilirsiniz. Yapılacak kısa değerlendirmeden sonra haberin altında sizin isminiz olacak şekilde içeriğiniz sitemizde yayınlanacaktır.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı