Venezuela Başkenti Caracas’dan Haber Var...

Venezuela Başkenti Caracas’dan Haber Var...

Maskesiz sokakta gezenler tutuklanıyor restoranlar, kafeler, barlar kapatıldı. Marketler kasaplar ve benzer iş yerleri öğleye kadar açılmasına izin veriliyor. Vezuela Corona...

Venezuela Başkenti Caracas’dan Haber Var...
TAH - Sadi GÜR
 
Merhabalar Venezuela başkenti Caracas’dan haber var. Burası dünya da diğer ülkeleri gibi karantina altına alındı. Sokağa maskesiz çıkma yasağı uygulanıyor.
 
Maskesiz sokakta gezenler tutuklanıyor restoranlar, kafeler, barlar kapatıldı. Marketler kasaplar buna benzer iş yerleri öğleye kadar açılmasına izin veriliyor. 
 
Venezuela Coronavirüs tedbirlerinde (Covid-19) karantina altına alındı. Her gün anons yapılıyor işiniz olmadığı sürece sokağa çıkmayın deniyor. 
 
Her ülkede olduğu gibi Venezuela da da korona virüsüne rastlandı ve tespit edildi. Karantina altına alındığı söyleniyor. Ülkeye giriş çıkışlar kapandı. Bizler iyiyiz çok şükür. 
 
Tüm dünya bunu atlatacaktır inşallah. Güzel Ülkeme Türkiye’me kucak dolusu selamlar… 
 
Adil AYDIN
Venezuela başkenti Caracas’dan restoran şefi Adil Aydın
 
anadolu mutfağı yemekleri...


Türk Aşçı Haberleri Not:
Eğer mesleki haberinizin yada yemek tarifinizin sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki prosedürleri inceleyerek gönderebilirsiniz. Yapılacak kısa değerlendirmeden sonra haberin altında sizin isminiz olacak şekilde içeriğiniz sitemizde yayınlanacaktır.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı